Jak již víme, bylo oznámeno, že se bratranec Kary Zor-El, Superman (Tyler Hoechlin), vrací zpět do finále Supergirl. Muž z oceli nám tak opět předvede jeho sílu a další spojenectví s jeho sestřenicí. National City, bude zažívat další ztemnělé časy, avšak se Supermanovou pomocí, může být opět zachráněn další den. Jaké věci, bychom chtěli vidět s jeho souvisejícím návratem?

1. Lois Lane

Lois Lane, byla již několikrát v Supergirl zmíněna. A s tím, že byl oznámen návrat Cat Grant do finále druhé série, stejně jako právě Supermanův, by nastal ideální čas předvést soupeření mezi Cat a Lois! Nemluvě o tom, že Clark Kent a Lois Lane tvoří podle všeho jeden z nejznámějších párů v historii. Snad všichni bychom si přáli, spojit si Supermanův návrat v National City na mnohem déle než jednu epizodu.

2. Více kryptonského mluvení

Skvělou věci na vztahu Kary s jejím bratrancem je, že sdílejí navzájem váhu doslova celého světa na svých bedrech. Jsou z planety, na kterou se již nemůžou vrátit, ale mají jeden druhého. Bylo by doopravdy zajímavé vidět více diskuzí kryptonsky, a šanci se tak více podívat do jejich kultury. Zejména proto, že Kara má tolik znalostí, že je můžou s Clarkem společně sdílet.

3. Mon-El a Superman

Jak jsem již zmiňovala v článku o návratu Supermana a Cat, sám režisér by si přál vidět tyhle dva spolupracovat, nebo alespoň zajistit jim společné přátelství. Kdo by nechtěl vidět tyto dva spolu? Mohlo by být zábavné sledovat jejich společný trávený čas.

4. Lex Luthor

Existuje snad lepší způsob, jak vytáhnout Supermana zpět do děje? Lexe Luthora, bratra Leny Luthor uvěznil právě Superman. Navíc Cadmus není zničený, takže to celé vede k velké příležitosti. Supergirl je již s rodinou Luthor spojená.

Je ještě něco jiného, co očekáváte od návratu Clarka Kenta? Podělte se s námi o Vaše názory dole v komentářích.