Potom co Caroline Salvatore/Forbes (Candice King) skončila ve finále The Vampire Diaries (Upíří Deníky) jako jediný upír, se neustále uvažuje o jejím možném přechodu do spin-off seriálu The Originals (Původní). Mnoho lidí si tuto postavu velmi oblíbilo. Sledovali jsme její osud a milovali jsme ji po mnoho let. Nebylo by proto úžasné dostat jednu z hostujících hvězd Upířích Deníků do obsazení Původních po TVD (The Vampire Diaries) konci?

5 důvodů, proč by měla jít Caroline do The Originals:

#1 Potřebujeme v seriálu více žen.

Poslední sezóna Původních přinesla velkou a krutou ztrátu mnoha žen v pořadu. Rozloučení s Cami a Davinou vzalo hodně fanoušků za srdce. Cami zemřela na kousnutí Klausova nepřítele Luciena a Davina byla využita rodinou původních, proto i ona doplatila na pomáhání jejich rodiny. Ale také je to Rebeka, která teď v seriálu zrovna chybí a s ní i Freya, dokud nenajde Hayley příslušný lék pro všechny. Takže když to shrneme bude zde chybět silný ženský herecký výkon. Jistě během čtvrté série se to může změnit, ale ženských hereckých výkonů není nikdy dost. Pokud by se Caroline přesunula do TO (The Originals), mohla by vyřešit tento problém.

#2 Klaus potřebuje dostatečnou podporu po smrti Cami

Nemohu popřít svou lásku ke Cami s Klausem, což je důvod, proč je mé srdce zlomené nad tím, že už je nikdy neuvidím spolu. Tito dva se ukázali, že protiklady se přitahují rozhodně. Jejich rozdíly dobře spolupracovaly. Po její smrti je jisté, že část toho dobrého Klause bude zase pryč, což je důvod, proč potřebuje podporu od někoho, kdo ho zná. Caroline zná stranu Klause, i když jiní ne. Stejně jako Cami v něm i Caroline budí světlo a pomáhá mu stát se někým lepším, jít po správné cestě. S Caroline v New Orleans by mohl být Klaus zase úplný.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz