3 minuty čtení

Všeobecně se filmovým pokračováním věnuje v médiích mnohem více pozornosti než jakýmkoli jiným filmům. Většinou taková pokračování vznikají právě díky nadšení publika a kritice, kterou si získal první díl, což předpokládá, že i pokračování bude očekávat přinejmenším stejný počet lidí.

Kromě těch filmů, kolem kterých je opravdu velký humbuk, a o těch tento článek není, (Jurassic World: Fallen Kingdom, Avengers: Infinity War, Deadpool 2, Mission: Impossible 6 a X-Men: Dark Phoenix) nás čeká pár méně propíraných pokračování, o kterých bychom ale určitě měli vědět s předstihem. Hádám, že jste o některých neměli ani tušení.

Článek pro Vás přeložila a zpracovala BloodBella.

1. Maze Runner: The Death Cure (3. a poslední díl série s potenciálem být tím nejlepším)

Kdyby nebylo nešťastné nehody při natáčení, kvůli které musela být hvězda Dylan O’Brien hospitalizována, už bychom asi tohle pokračování měli zhlédnuté. Dylan byl zraněn v březnu roku 2016 a bylo třeba, aby se ze svých zranění plně zotavil. Očekávat film bychom tedy mohli v únoru roku 2018. Kvůli tomuhle zpoždění ale bude asi třeba, aby marketing trochu zapracoval a dostal film zpátky do povědomí fanoušků.

Zdroj: https://www.lonelydarkworld.com/
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz