Rok 2017 byl skvělý pro celý filmový průmysl, přinesl nám mnoho vážně dobrých filmů, které se stanou klasikami. Avšak, jak už tomu bývá každý rok, vznikly i filmy, které zas tak velký úspěch nesklidily. Pojďme se společně podívat na 5 těch úplně nejhorších, jaké měli možnost lidé v minulém roce vidět. 

5. Fist Fight

Zdroj: Warner Bros

Není to vysloveně příšerný film, ale do dobrého filmu to má zatraceně daleko. Už jen námět zní příšerně. Dva učitelé mají rozepře, které vyvrcholí v „epický“ souboj jeden na jednoho. Komu to pro boha připadalo jako dobrý nápad? A ještě k tomu Ice Cube hraje jednoho z těch dvou učitelů. Nebo abych byl přesnější, tak Ice Cube hraje tu samou roli, jakou hraje v každém jiném filmu – černého drsňáka, kterého jen tak něco nerozesměje. Buďme k sobě upřímní, už je to dost ohrané.

4. Transformers: The Last Knight

Zdroj: Moviehole.net

Tato série pro mě už dávno umřela. Každý nový film je teď už jen dojení umírající krávy. V podstatě jediný díl, který by se dal považovat za opravdu dobrý film, je díl první. Jediným tahákem této filmové série jsou snad už jen působivé speciální efekty s řádnou dávkou explozí à la Michael Bay.

3. The Dark Tower

Zdroj: IGN

Tento film sice není tím nejhorším z nejhorších, ale za to byl tím největším zklamáním ze všech. Měl jsem od něj upřímně dost velká očekávání vzhledem k tomu, že se jedná o film natočený podle díla mého oblíbeného autora Stephena Kinga. Jenže uspěchaný a osekaný děj, špatné obsazení a krátká stopáž udělali svoje. A to zapříčinilo, že film ve finále není vůbec pro nikoho. fanoušci Kingova díla film nenávidí, zatímco lidé neznalí knih, na kterých je film založen, zase během sledování nemají občas vůbec tušení, co se děje.

2. Fifty Shades Darker

Zdroj: SBS

Když se mi pár let zpátky „poštěstilo“ přečíst si úryvek z Padesáti odstínů šedi, tak jsem opravdu nechápal, že tohle čtivo je pro někoho záživné, ale pokrčil jsem rameny a řekl jsem si, že každého zkrátka baví něco jiného. Ovšem když se to rozhodli zfilmovat a já viděl ten první díl, tak už jsem si byl jistý tím, že každý další díl bude jen horší a horší. A film Fifty Shades Darker mi to jen potvrdil.

1. Emoji Movie

Zdroj: Sony Pictures

Já nevím, je nutno se k tomuto vůbec vyjadřovat? Je potřeba, abych odůvodňoval proč označuji Emoji Movie za ten nejhorší film roku 2017? Je to zkrátka hodinu a půl dlouhá reklama na všelijaké aplikace pro mobilní telefony, ve které legendární herec Patrick Stewart dabuje Poop emoji. Nic víc se o tom snad ani říct nedá.