Nedávno fanoušky seriálu Into the Badlands zastihla dobrá zpráva. Televizní stanice AMC ohlásila, že seriál bude obnoven pro 3. sérii. My můžeme být jenom rádi, protože seriálů jako je Into the Badlands moc není. AMC valnou většinu svých seriál drsně cenzuruje, jako např. The Walking Dead (Živí mrtví). To však neplatí pro Into the Badlands. Je až neuvěřitelné, jak moc je seriál plný krve a násilí. Abych Vám atmosféru seriálu přiblížil co nejlépe, podíváme se na 5 nejlepších bojových scén, které jsme zatím mohli vidět v 2. sérii Into the Badlands.

5. Sunny vs. Mechanici

Sunny míří spolu se svým kamarádem Bajiem, zpět do Badlands. Cesta je zavede za Bajiho starým známým, Nosem, který je vůdce skupiny, která si říká „Mechanici.“ Po náhlém zvratu událostí je Sunny nucen bojovat proti lidem ze skupiny, aby se mohl vrátit zpět ke své lásce.

4. Vdova vs. Baroni

https://www.youtube.com/watch?v=Hm4ykneWrPc

Situace se na konkláve vyhrotí poněkud nečekaným způsobem. Po návratu Quinna začne boj na život a na smrt. Vdova spolu se svým regentem, Waldou, je nucena čelit hned několika baronům najednou. Naštěstí se však objeví i její dcera, Tilda, spolu s několika dalšími motýlky a boj se stane poněkud vyrovnanějším.

3. Sunny vs. Silver Moon

Máme tady další epický boj, který se uskutečnil na Sunnyho cestě s Bajiem. Když Sunny a Bajie narazí na legendárního bojovníka jménem Silver Moon, čeká je zprvu poměrně milá společnost, avšak před odchodem trvá Silver Moon na tom, aby se s ním Sunny utkal v boji na život a na smrt. Začíná tedy souboj dvou legend.

2. Sunny vs. Opati

https://www.youtube.com/watch?v=HgYhBTxuYP8

Sunny, Bajie, M. K. a Ava proti Opatům. Velký souboj se záhadnou skupinou, která indisponuje nadlidským schopnosti, kterým říkají „dar.“ Velkolepý souboj, který nám prozradí, že Bajie je ve skutečnosti bývalý Opat.

1. Vdova vs. Ryder

Hned v první epizodách druhé řady můžeme vypozorovat impozantní výkon herečky Emily Beecham, která ztvárňuje Minervu alias Vdovu. Bojová scéna, kde zaútočí na barona Rydera a jeho novou nevěstu Jade, je skutečně velkolepá. Místy připomíná známou bojovou scénu z filmu Kill Bill.

Tohle bylo 5 zatím nejlepších bojových scén z 2. série Into the Badlands. Která se Vám líbila nejvíc? Nesledujete seriál, ale tyto bojové scény Vás zaujaly? Neváhejte a začněte koukat. První řada obsahuje 6. epizod, zatímco druhá řada má epizod 10. Příští rok se dočkáme řady třetí, která nám přinese zbrusu nových 16. epizod.