Všechny individuální seriály členů Defenders už jsou za námi a teď už nám nezbývá nic jiného, než čekat na premiéru sjednocení těch čtyř oblíbených superhrdinů operujících v New Yorku. A právě proto mi právě teď přijde jako dobrý nápad ohlédnout se zpět na ten seriál, který to všechno odstartoval, a podívat se na jeho nejlepší epizody. 

5. Cut Man (S01E02)

 Jedná se teprve o druhou epizodu první série, ale většina diváků se už během této epizody do seriálu zamilovala. Daredevil chce zachránit dítě v nesnázích a i když je raněný a unavený, tak dělá vše porot, aby bylo dítě v bezpečí. A přesně v tu chvíli přichází bezpochyby ta nejlepší bojová scéna z celé první série, která zkrátka každého musí přesvědčit o tom, že tenhle seriál za to rozhodně stojí.

4. Speak of the Devil (S01E09)

 Wilson Fisk začíná mít navrch a to se Daredevilovi rozhodně nelíbí. Avšak předtím, než se rozhodne učinit patřičné kroky k jeho zastavení, si jde promluvit s knězem Lantomem, který mu v podstatě řekne, ať se rozhodne sám, co dělat dál. A tak se taky rozhodne Fiska zabít. Junkie Jake mu prozradí místo, kde by mohl Fiska najít. Tam ho však nečeká nikdo jiný, než Nobu Yoshioka a dochází tak k dalšímu napínavému souboji, ve kterém však není Daredevil ten, kdo by měl navrch. Ale až se Daredevilovi konečně podaří vyhrát nad Nobuem a uniknout Fiskovi, tak ho nalezne raněného v bytě jeho kamarád Foggy, který tak zjistí, že Matt je Daredevil. Zatraceně šílený díl, co?

3. New York’s Finest (S02E03)

 „You hit them and they get back up, I hit them and they stay down.“ To jsou slova, které řekl Punisher řetězy připoutanému Daredevilovi. Ale rozhodně to není jediná zajímavá součást jejich rozhovoru, protože někteří diváci se nemohli dočkat toho, až se tihle dva setkají a budou si moct promluvit. A já musím říct, že to celé vyšlo perfektně, protože Charlie Cox je zatraceně dobrý Daredevil a Jon Bernthal je bezpochyby ten nejlepší Punisher všech dob.

2. Penny and Dime (S02E04)

 Ano, přesně tak, další epizoda točící se kolem Punishera. Nejen proto, že jsem si Jona Bernthala jakožto Punishera zamiloval, ale i proto, že tentokrát s Daredevilem jen nemluví, ale bojují bok po boku, když ho Daredevil přijde zachránit ze zajetí. A musím říct, že je to sakra dobrá podívaná. A aby se toho nedělo náhodou málo, tak Karen Page mezitím objeví šokující fakta ohledně Franka Castla AKA Punishera.

1. Daredevil (S01E13)

 Kdo by to byl čekal, že na prvním místě se umístí epizoda, která se jmenuje stejně, jako seriál? Inu, nejspíš skoro každý, kdo tu epizodu viděl. „Daredevil“ je poslední epizodou první série, která poskytuje velkolepou podívanou na pořádný závěrečný souboj Daredevila a Wilsona Fiska, kterému se málem podaří uniknout zákonu. Také se jedná o první epizodu, kde se Daredevil konečně navlékne do svého ikonického obleku z komiksu. Každopádně, zákon samozřejmě nakonec zvítězí a epizoda je zakončena tím, že Matt prozradí Karen, že je Daredevil.