V posledních pár letech se několik mladých herců stalo středem pozornosti v podstatě přes noc, obrazně řečeno. Dostávají skvělé role, Vydělávají balíky peněz a mají fanoušky po celém světě. Jedním z těchto herců je Chris Pratt. Ten sice je na výsluní už pár let, ale stále se tam drží a nevypadá to, že by jeho popularita měla v nejbližší době klesnout. Každopádně, otázka teď zní, jaké jsou jeho nejlepší filmy? 

5. Jurassic World (2015)

Zdroj: Universal Pictures

Než se někteří z vás začnou rozčilovat, že tohle nebyl zrovna úžasný film, tak mi dovolte ospravedlnit své rozhodnutí pro umístění Jurského Světa do tohoto žebříčku. Jistě, filmové provedení tohoto filmu není zrovna nejlepší, má plno nedokonalostí, jenže to nic nemění na tom, že si sledování filmu užijete, protože je to skvělá podívaná. Tedy za předpokladu, že nebudete přespříliš analyzovat všechno, co se ve filmu děje, protože v tom případě budete z Jurského Světa akorát zklamaní.

4. The Lego Movie (2014)

Zdroj: Warner Bros.

Jedna obrovská reklama na novou edici Lego výrobků, na kterých vydělávají miliony dolarů. asi tak by se dal ve zkratce popsat tenhle film. Ale nechápejte mě špatně, to z něj automaticky nedělá špatný film! Ba naopak, je to kvalitní film, který vás zaručeně dokáže pobavit. Tvůrci odvedli vážně dobrou práci a také je nutné zmínit, že Chris Pratt se na svou roli vážně hodil a odvedl slušný herecký výkon.

3. Moneyball (2011)

Zdroj: Sony

 V tomto sportovním drama sice Chris Pratt nemá hlavní roli, ale to nic nemění na tom, že je to vážně dobrý film, ve kterém všichni herci podali působivé herecké výkony, včetně Chrise. A také je Moneyball považován za film, díky kterému se pořádně rozjela kariéra dvou mladých herců – Jonah Hill a Chris Pratt. Už jen díky tomu si zaslouží být v tomto žebříčku. I když na popohnání Chrisové kariéry má částečně i zásluhu velmi úspěšný a populární seriál Parks and Recreation.

2. Guardians of the Galaxy (2014)

Zdroj: Disney/Marvel

A teď přišel na řadu ten jednoznačně nejdůležitější film v Chrisové kariéře. Především díky tomuto filmu je Chris Pratt jedním z nejpopulárnějších herců posledních let. Strážci Galaxie se stali okamžitě hitem a byli mnohem úspěšnější, než kdokoliv čekal. Ale popravdě se není čemu divit, protože tento film byl jistým způsobem odlišný od ostatních Marvel filmů, což bylo právě v roce 2014 opravdu potřeba.

1. Avengers: Infinity War (2018)

Zdroj: Disney/Marvel

Žebříček jsem se rozhodl završit filmem, který byl pravděpodobně zároveň i vrcholem MCU. Ten film, na který jsme všichni čekali 10 let. A jak už nejspíš všichni víte, tak Peter Quill (Chris Pratt) má v Infinity War vcelku významnou roli. Každopádně, abych nevypustil žádný spoiler, tak už jen řeknu, že je to skvělý film. Všichni zahráli své role víc než dobře a Marvel odvedl skvělou práci. A přesně proto tohle patří na vrchol žebříčku.