V současné době je v Hollywoodu slušná řada velice úspěšných a oblíbených hereček. Jednou z nich je právě půvabná a talentovaná Margot Robbie, která v posledních pěti letech hrála hned v několika filmech nominovaných na Oscara. Avšak které z těch všech filmů jsou nejlepší? 

5. Focus (2015)

Zdroj: Warner Bros.

Focus je zajímavý film s Willem Smithem a Margot Robbie v hlavní roli, který sice má svoje mouchy, ale i tak vás dokáže dobře zabavit. Je to hlavně díky té skvělé chemii, kterou mezi sebou tito dva herci mají. Z různých rozhovorů s těmito herci je zkrátka jasné, že spolu velmi rádi pracují, což je také jasně cítit i ze samotného filmu.

4. I, Tonya (2017)

Zdroj: Hollywood reporter

Biografický snímek vyprávějící příběh krasobruslařky jménem Tonya Harding. Margot Robbie zde předvedla velice působivý herecký výkon a její vyobrazení Hardingové je hodně věrohodné. Margot byla za tuto roli nominována na Oscara i na Golden Globe, který bohužel nevyhrála. Ale třeba bude mít větší štěstí na Cenách Akademie?

3. Suite française (2014)

Zdroj: imdb.com

V tomto francouzském filmu, odehrávajícím se ve Francii během okupace za druhé světové války, sice Margot Robbie nemá hlavní roli, avšak to nic nemění na tom, že je to dobrý film, ve kterém podala skvělý herecký výkon. Pokud máte rádi filmy z období druhé světové války, tak bych vám jej doporučil zhlédnout.

2. About Time (2013)

Zdroj: Bontonfilm

Romantický film, ve kterém se hlavních postav ujali nadaný Domhnall Gleeson a sympatická Rachel McAdams. Avšak tento ve filmu zamilovaný pár není zdaleka vše, co je ve filmu zajímavého. Je tam totiž i slušné množství vedlejších postav, které mají také divákovi co dát. Je tam například skvělý herec Bill Nighty, avšak já nemám momentálně pochopitelně na mysli nikoho jiného, než Margot Robbie, která ve filmu hraje postavu jménem Charlotte. A samozřejmě, jak už tomu bývá, Margot svou postavu zahrála víc než dobře.

1. The Wolf of Wall Street (2013)

Zdroj: Paramount Pictures

Margot Robbie hraje ve Vlkovi z Wall Street jistou ženu jménem Naomi, která je manželkou nechvalně známého podnikatele Jordana Belforta, kterého si zahrál legendární Leonardo DiCaprio. Této herecké dvojici to očividně klape, protože oba ve svých společných scénách podávají bravurní herecké výkony. Myslím si, že bylo celkem jasné, že tento film dám na první místo, ne?