Trh s mobilními hrami se za posledních deset let hodně změnil. Zatímco dříve si uživatelé oblíbili hry Brawl Stars nebo Plants vs Zombie, nyní jsou mezi novinkami projekty založené na velkých AAA hrách pro osobní počítače nebo konzole. Obzvláště oblíbené jsou také výherní automaty přenesené do mobilních zařízení. Dnes mají majitelé chytrých telefonů více než kdy jindy k dispozici obrovské množství zábavy zdarma v oficiálních obchodech App Store a Play Market.

Hráči, kteří dávají přednost hazardní zábavě, by se měli podívat na Betor online casino. Jedná se o virtuální instituci, která návštěvníkům nabízí stovky výherních automatů dostupných na mobilních zařízeních, speciální bonusy, týdenní turnaje a loterie. Všechny aktivity na webu jsou chráněny a osobní údaje hráčů jsou uloženy na bezpečném místě. Vklady lze provádět prostřednictvím různých platebních systémů bez poplatků a s okamžitým zpracováním.

Taktika týmového boje

První auto-battlery se objevily už dávno, ale jejich základ nebyl spojen s žádným z populárních projektů. Teamfight Tactics vychází z jiné populární hry, League of Legends, a vypůjčuje si její příběh, postavy a kouzla. Hratelnost hry „šachy“ je jasná po několika hrách. Vy a sedm dalších hráčů umístíte na bojiště bytosti, které si koupíte v hostinci za zlato. Seznam postav se po každém kole mění a je zde také možnost za poplatek seznam změnit. Postavám lze přidělovat předměty a jejich jedinečné schopnosti a třídy vytvářejí vzájemné synergie. Úkolem hráče je stát se jediným přeživším. Ve hře jsou k dispozici body, které vás povyšují prostřednictvím systému hodnocení.

PokerStars: Texas Holdem

Největší virtuální pokerová platforma pro hraní pokeru vyvinula vlastní aplikaci pro mobilní zařízení. Texas Holdem můžete hrát pomocí chytrého telefonu s bezdrátovým připojením k internetu. Značka připravila pro své hráče exkluzivní bonusy, pokud si hru stáhnou do svého telefonu. internetove kasina, která podporují cross-platform s telefony, nevyžadují stahování žádných souborů. Hazardní hry proto můžete hrát přímo ze svého zařízení otevřením webu ve standardním prohlížeči. Hrací automaty jsou spuštěny pomocí technologie HTML5, herní rozhraní je komprimováno do rozlišení displeje vašeho chytrého telefonu.

Call of Duty Mobile

Společnost Activision vydává každý rok nový díl Call of Duty pro počítače a konzole, ale v roce 2020 se rozhodla potěšit i majitele mobilních zařízení. V multiplayerové střílečce z pohledu první osoby si vyzkoušíte roli agenta v příběhových misích. Režim pro více hráčů nabízí různé bojové režimy, přičemž jedním z nejoblíbenějších je „Battle Royale“. Hra má propracovanou hratelnost: můžete čerpat perky, zbraně, měnit zbarvení a skiny. Na mapách je roztroušena munice, peníze, které vám umožní objednat výsadky a vykoupit padlé spojence. Souboje ve hře Call of Duty jsou rychlé, s přestřelkami po celém bojišti a neustále se zmenšující bezpečnou zónou, která nutí protivníky čelit jeden druhému.

Black Desert Mobile

Před vydáním Black Desert Mobile neexistovaly slušné MMORPG pro mobilní telefony. Jedná se o přenosnou verzi počítačové hry od společnosti Pearl Abyss, která se významně podílela na vývoji multiplayerových RPG. Není to jen hra s kooperativními dungeony nebo nájezdy. Když se ponoříte do světa Černé pouště, můžete se stát rybářem, alchymistou, lovcem odměn nebo obyčejným farmářem. Jedná se o plně otevřený svět, který hráčům umožňuje prozkoumat ho ze všech úhlů. Můžete se přidat k cechu a stát se součástí silného týmu, nebo se stát poustevníkem a plnit všechny úkoly sami. Hlavním rozdílem mezi mobilní hrou a PC verzí je automatizace některých funkcí a přidání izometrické kamery s pohledem z nadhledu.

Genshin Impact

Nejnovější revoluci ve světě mobilní zábavy přinesla společnost Genshin Impact. Jedná se o multiplatformní hru od studia miHoYo, která jen za první týden od vydání vydělala 60 milionů dolarů. Projekt je zpracován ve stylu anime. Hráči budou muset projít několika světy a budou mít k dispozici čtyři různé postavy, které lze vyměnit za jiné z inventáře. Při cestování po lokacích musíte lépe poznat ideologii a vládce tohoto vesmíru. A to vše proto, abyste našli svého ztraceného příbuzného.

Seznam obsahuje skvělé projekty od známých vývojářů, které hráče zaujmou na více než hodinu bádání. Co je však zajímavější, tyto hry můžete hrát společně s přáteli, a to v kooperativním režimu. Pokud vás zajímají jednodušší hry, které můžete hrát 10-20 minut během jízdy autobusem, nejlépe si zahrajete klasické zabijáky času Brawl Stars, Plants vs Zombie, Clash&Clans. Tyto hry nemají příliš velký děj, vše je vázáno na krátké herní seance proti skutečným hráčům nebo botům.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz