Jaká je vaše nejoblíbenější scéna v MCU? Jak Hulk udeří Thora v Avengers? Výtahový boj Kapitána Ameriky v Návratu prvního Avengera? Starlordův tanec při začátku Strážců galaxie? Určitě se jich najde daleko víc. Většinu z těhle scén si každý pamatuje, ale je tu ještě dost krátkých scén, kterým nevěnujeme tolik pozornosti, kolik si doopravdy zaslouží.

Je tu hodně maličkostí, díky kterým si postavu oblíbíme, dá ji charakter. Například, když první co se dostal Tony Stark na svobodu, tak si jel pro burger. Přesně tyhle maličkosti, nás spojují s postavami. Díky nim je máme rádi. Vytvořili jsme seznam 5 podceňovaných scén, které si zaslouží víc pozornosti. Souhlasíte?

1.Hawkeye

Hawkeye patří k jedné vůbec nejlepší postavě v MCU. Jeho oko je přesné, dokáže se trefit i na velkou vzdálenost. A jakou scénou do tohohle seznamu přispěje? Pamatuje si, když v Avengers: Age of Ultron uklidnil Scarlet witch? Ta měla panický záchvat, Hawkeye ji uklidnil a „nakopnul ji“. K tomu přihodil: „Ok, look, the city is flying, we’re fighting an army of robots, and I have a bow and arrow. None of this makes sense…” (Překlad: Dobře, podívej se, město se vznáší, my bojujeme s armádou robotů a já mám luk a šíp. Nic z toho nedává smysl…“)

a

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz