Pátá série Agents of S.H.I.E.L.D. je právě v polovině. Takzvané mid-season finále je za námi a společně s ním je za námi pravděpodobně i celé vesmírné dobrodružství z budoucnosti. Pojďme se společně podívat na 5 nejpalčivějších otázek, ke kterým jsme zatím nedostali odpovědi.

1) ZNIČÍ ZEMI OPRAVDU DAISY?

Cesta do budoucnosti agentům odhalila, že Daisy Johnson neboli Quake (Chloe Bennet) je zodpovědná za rozpůlení a zánik Země. Ale může za to opravdu ona? Neviděli jsme totiž žádný záběr, který by nám vše potvrdil. Vše vychází pouze z toho, co Deke (Jeff Ward) zjistil od svých předků. Fanoušci se navíc začali domnívat, že by za vše nakonec mohl být odpovědný Graviton, kterého jsme naposledy viděli v třetím díle první série. V komiksech jde o neskutečně mocného záporáka a prvek gravitonium navíc v páté sérii hraje důležitou roli.

Zdroj: tvguide.com

2) CO ZABÍJÍ COULSONA?

V posledním díle první poloviny páté série odhalila Yo-Yo z budoucnosti současné Yo-Yo (Natalie Cordova-Buckley), že Phil Coulson (Clark Gregg) pomalu, ale jistě, umírá a že jediný způsob, jak zachránit Zemi, je nesnažit se ho zachránit. Vidět jsme pak mohli i rozšiřující se černou jizvu na hrudi Coulsona. Jenže co ho zabíjí? Jde o jizvu ze souboje s trenérem Inhumans, který byl posílen Odiem, nebo je vše součástí dohody, kterou Coulson uzavřel s Ghost Riderem ve čtvrté sérii? A lze svět zachránit i bez toho, aby agenti museli svého ředitele obětovat?

Zdroj: the-heroes-universe.com

3) VIDĚLI JSME FLINTA NAPOSLEDY?

Flint (Coy Stewart) je chlapec z budoucnosti, který se proměnil v Inhumana během návštěvy agentů S.H.I.E.L.D.u. Jeho schopností je ovládání kamenů, což se agentům skvěle hodilo. Právě díky jeho schopnostem totiž dokázali znovu postavit Monolith, který je dopravil zpět do současnosti, zatímco Flint zůstal v Lighthouse, aby vedl zbytek lidí a snažil se o „znovuobnovení“ Země. Podaří se mu to? A můžeme ho někdy v budoucnu ještě očekávat? „Flint je velmi zajímavá postava. Je totiž zajímavé sledovat, jak se někdo tak mladý dokáže vyrovnat se svými novými schopnostmi. Jeho pohled na svět je zároveň velmi originální. Hodně lidí a fanoušků se tak ptá, zda se s ním ještě setkáme. Díval jsem se na twitter a všichni se mě ptají stále na to samé. Musíte si počkat a uvidíte. Uvidíte. To je jediné, co Vám zatím mohu říct.“ prozradil samotný herec Stewart. Zní to nadějně.

Zdroj: marvel.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz