Všichni víme, jak nám po konci Pretty Little Liars (Prolhané Krásky) vlastně je. Ale nebuďte smutní. Zajímá Vás co dál? Přečtěte si, co dalšího můžete po konci tohoto seriálu sledovat. Některé seriály jsou staré a jiné nové, ale všechny mají něco do sebe.

Zde je 5 pořadů, které stojí za zhlédnutí, když je PLL u konce.

1. Riverdale

Na Archieho a jeho přátele postupně přichází temnota. Sledujte život městečka, kde má každý své tajemství. Nepřipomíná Vám to tak trochu něco?

2. Gossip Girl

Privilegovaní a dospívající žijí na Upper East Side v New Yorku. Bohužel nemohou skrývat svá tajemství před bezohledným a tajemným bloggerem, který je vždy sleduje! Zase Vám to zní povědomě?

3. Scream

Začíná to nevinně jako malá hra, ale postupem zjišťujete, že je to mnohem větší hra, v které jde o život. Jak si poradí teenageři z Lakewoodu před neznámým masovým vrahem?

4. Revenge

Tato série je o citově problémové mladé ženě, pro které je poslání pomsta k lidem potom, co jejího otce neprávem obvinili ze zločinu. Motivovaná pomstou? Že by nová „A“ či „AD„?

5. 90210

Rodina se přestěhuje do Beverly Hills, kde se děti této rodiny přizpůsobí neslavnému sociálnímu dramatu Beverly střední škole. Pokud jste si mysleli, že PLL bylo plné dramatu, pak teprve počkejte.

Vypadají tyto seriály dobře? Dejte jim šanci a sledujte. Znáte i Vy jiné televizní pořady, které bychom měli přidat do tohoto seznamu? Pokud ano sdělte nám je dole v komentářích.