Jsme si jisti, že už jste všichni slyšeli dobrou zprávu o oznámeném spin-offu seriálu Pretty Little Liars (Prolhané Krásky). Ale v případě, že to tak není, máme pro vás pár věcí, které bychom si nechtěli nechat v tomto spin-offu ujít. Tento seriál se bude jmenovat „The Perfectionists“ a bude se soustředit na Sashu Pieterse (Alison DiLaurentis) a Janel Parrish (Mona Vanderwaal).

Nadcházející seriál bude založen na sériích knih The Perfectionists napsané opět autorkou PLL, Sarou Shepard.

O čem seriál bude? Děj se motá okolo města Beacon Heights, kde se vše zdá být dokonalé, od vysoké školy až po přeplněné obyvatele. Jenže nic v Beacon Heights doopravdy dokonalé není. Stres potřebný k dokonalosti vede k první vraždě ve městě. Za každým perfekcionistou jsou tajemství, lži a potřebné alibi.

Pojďme se společně podívat na 5 věcí, které bychom rádi viděli v PLL spin-offu:

1. Mona a její staré plány

Víme, že jsme milovali to, když se Mona změnila a pomohla lhářkám, ale taková doopravdy přece není. Mona je nejlepší, když má své vlastní záměry. Chceme znovu vidět obnovit její intriky a plány.

2. Alison a Emily žijí šťastně se svými dvojčaty

V pořadu se objevuje jen Sasha, ale pokud máme Alison, pak doufáme, že se v nějakém okamžiku objeví i Emily. Pokud tomu tak nebude, musíme alespoň vědět, že Emison jsou spolu a vedou společně se svými dětmi šťastný život.

3. Policisté

Pokud už máme další pořad spojený s vraždou, která se děje ve městě, pak opravdu potřebujeme dobré policisty. Potřebujeme někoho jako byl Toby Cavanaugh a nebo nejlépe přímo jeho.

4. Silné ženy

PLL mělo vždycky ve svém seriálu silné a ženské vedoucí postavení, takže by bylo úžasné pokračovat takhle i v novém spin-offu.

5. Muži

V Prolhaných Kráskách neovládly show jenom ženy, měli jsme tu i náš oblíbený oddíl mužů, které jsme zbožňovali. Potřebujeme to všechno získat zpátky.

Budete se na spin-off PLL dívat? Co byste si přáli nejvíce vidět vy?