Pojďme se společně podívat na seznam šesti herců, kteří se již stihli objevit v seriálu The Walking Dead a zároveň si zahráli i ve filmu nebo seriálu od Marvelu.

1) DANAI GURIRA

TWD – Michonne; Marvel – Okoye

Danai Gurira začínala s herectvím malými rolemi v seriálech Právo a pořádek nebo Anatomie lži. První větší role přišla ve filmu Nezvaný host z roku 2007. Do seriálu The Walking Dead přišla v roce 2012. Poprvé se objevila v třinácté epizodě druhé série s názvem Beside the Dying Fire. Hraje zde postavu Michonne. Co se týče Marvelu, obsazena byla do filmu Black Panther, který v kinech teprve uvidíme v únoru příštího roku 2018. Její postava se jmenuje Okoye a je členkou královské gardy Dora Milaje samotného Black Panthera. Objeví se i ve velkofilmu Avengers: Infinity War.

2) MAXIMILIANO HERNÁNDEZ

TWD – Bob Lamson; Marvel – Jasper Sitwell

Maximiliano Hernádez je americký herec s honduraskými kořeny. Hereckou kariéru začínal menšími rolemi v nejrůznějších seriálech. Později si zahrál i ve filmech Odsouzení nebo Warrior. Zlom přišel v roce 2011, kdy se ve filmu Thor objevil jako agent S.H.I.E.L.D.u Jasper Sitwell. Stejnou postavu následně hrál i v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. a ve filmu Captain America: Winter Soldier. V The Walking Dead se objevil pouze krátce. V roce 2014 se ve dvou epizodách mihl jako přeživší apokalypsy Bob Lamson.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz