Nastalo období roku, kdy budete potřebovat inspiraci pro nákup perfektního dárku pro své přátele, kteří milují seriál Shadowhunters. Od skvělých knih až po hezké šperky, které jsou v show představeny díky slavným runám. Proto se zde najde pro každého něco.  Podívejte se na některé z nápadů na vánoční dárek, který můžete dát svému oblíbenému fanouškovi Lovců Stínů.

1. Kompletní knižní série The Mortal Instruments

Potřebujete něco číst, dokud se Shadowhunters nevrátí v dubnu se třetí sezónou? Pak se ponořte do světa Lovců Stínů s celou knižní sérií.

2. Rubínový přívěšek Izzy

Tento krásný rubínový přívěšek dal Magnus jako dárek Isabelle Lightwood.

3. Runový náramek

Runový náramek by neměl chybět u žádného fanouška Shadowhunters. Tento kouzelný náramek má hned několik run, a tak se nemusíte bát, že by vás někde přepadl nějaký démon.

4. Zbraň a náramek v jednom

Rozhodně nesmíme zapomenout zmínit další úžasnou praktickou věc Lovců Stínů, tedy konkrétně Isabelly. Tento hadí náramek je dokonalý šperk do zásoby, a navíc slouží i jako tajná zbraň – no, alespoň v seriálu ano.

5. Kniha o Brooklynském čaroději

Ano, i náš oblíbený Brooklynský čaroděj Magnus Bane má svoji vlastní knížku se svými příběhy. Jeho životní cesta vás rozhodně nebude nudit a najdete zde i jeho seznámení s Alecem.

6. Kryt na mobil

Ani kryt na mobil fanouška rozhodně neomrzí.

7. Oblečení

A samozřejmě na závěr je tu i oblečení. Ať už je to podobné oblečení, které nosí jedna z postav, nebo snad oblečení pro fanoušky s runami, všechno je perfektní a ideální nápad pro vánoční překvapení.

Který dárek by se líbil vám? Možná, že jste právě teď dostali inspiraci a můžete někoho pobídnout, aby vám udělal radost jednou z těchto úžasných Shadowhunters věcí. A nebo kdo ví, možná že právě vy někoho překvapíte. :)