7. série se nepřetržitě blíží, premiéru bude mít za necelý měsíc, tedy 23. října 2016. Cliffhanger u fanoušků nesklidil příliš velký úspěch, nicméně zajistil sledovanost začátku 7. série. Nejčastější otázka, kterou si fanoušci kladou je: „Kdo?“. V této chvíli jsou na světe spoilery, které dost dobře popisují události první epizody sedmé série, dokonce i samotnou smrt. V tomto článku žádné spoilery nečekejte. Rozebereme si zde pouze 8 důvodů, proč by se mělo jednat právě o Glenna.

8. NEPŘEDVÍDATELNÁ SMRT, PO GLENNOVĚ FALEŠNÉ SMRTI

Všichni si jistě pamatujete na 6. sérii, kde „zemřel“ Glenn. Ano, mám na mysli onu falešnou smrt, při které zemřel pouze Nicholas. Tato scéna byla pouze kvalitně natočená a sestřihaná tak, aby si fanoušci na první pohled mysleli, že Glenn umřel. Myslím, že svůj účel splnila a většina fanoušků byla šokována.

Není mnoho seriálů, které by se odhodlaly k takovému velkému činu, jako je právě falešná smrt jednoho z hlavním charakterů. Jediná chybička na tom celém byla ta, že Glenn ještě neměl zemřít. Někteří fanoušci se domnívají, že Glenn je sázka na jistotu a že to bude právě on, koho Negan zabije. Popravdě jsem téhož názoru, jelikož podruhé už takové štěstí mít nemusí.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz