Po šokujícím finále první série Riverdale, je zde několik otázek, které trápí každého fanouška. Pojďme si je společně projít! (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

1. Bude Fred Andrews žít?

Myslím, že každý by si přál, aby přežil, ale pokud chceme Riverdale udělat o něco zajímavější a vidět Archieho taky z jiné stránky, bude lepší nechat Freda odejít. Zdá se, že show je zkrátka nastavena tak, aby jsme viděli Archieho zlomeného, kdo ví, kam by jeho charakter mohl vést po otcově smrti. Přešel by na temnou stranu? Byl by schopný se pomstít?

2. Kde je paní Grundy?

Není to tak úplně otázka k finále, ale i přesto nás odpověď zajímá. Vrátí se ještě? Nebo odešla na pořád? Kdyby se navrátila zpět, možná by nám odkryla i další temná tajemství. Riverdale jich totiž nemá nikdy dost, a fanoušci také ne.

3. Stane se Jughead Hadem?

Jughead rozhodně neměl potíže s tím, navléknout si bundu Hadů. Líbil se mu ten pocit, být
něčím víc, nebo je zatím jiný důvod? Betty nebyla nadšená, když viděla na co se Jughead chystá a upřímně, kdo ano? Jediným pozitivem na tom, že by se Jughead stal Hadem, by bylo vidět Jugheada i jinak než jako toho co známe. Vlastně je to něco podobného jako s Archiem, oba by mohla jejich situace změnit. Jeden otec mrtvý, druhý ve vězení.

4. Budou Betty a Archie v druhé sérii spolu?

Zdá se, že po finále Archie zřejmě něco k Betty cítí, bylo tam pár jasných náznaků a my se můžeme zatím jen dohadovat jak to dál mezi nimi bude. Zůstane to u nich pouze přátelstvím? Nebo bude Betty osamělá po Jugheadově změně a volbě života tak moc, že bude potřebovat lásku někoho jiného? A možná, že by se tak mohli spojit i Jughead a Veronica, nemyslíme teď jako pár, ale spíš jako spojení mezi nimi kvůli jejich otcům. Osobně doufám, že se dá Jughead znovu do pořádku a bughead bude zase pohromadě.

5. Kdo střílel na Freda?

Na první pohled to vypadá jako loupež nebo náhodný akt násilí. Jenže všichni víme, že si někdo mohl Freda vyhlídnout a kdo jiný by zatím mohl případně stát než Hiram Lodge?

6. Co chtěl Fred říct Archiemu?

Archie šel do Pop, potom co si s ním chtěl jeho otec o něčem promluvit. Jenže Fred se nezdál ani trochu být naštvaný. Takže co bylo v plánu říct Archiemu? Že prodal stavební firmu? Jistě, když Archie zjistí, že Lodges mají zlou krev spojenou s otcem, bude ho jeho vztah s Veronicou bolet. Tolik za to, že jsou spřízněné duše.

7. Proč se Cheryl opravdu rozhodla spálit dům?

Je tu ještě hodně okolo Cliffa Blossoma. Možná, že jak řekla Cheryl, právě proto potřebují začít od začátku. Nejenom kvůli vraždě jejího bratra Jasona, ale klidně to mohlo být i něco mnohem víc.

8. Je tu zombie apokalypsa?

Kdo zná komiks, nebo o něm alespoň slyšel, ví, že Riverdale je spojeno i se zombíky. A Jason vypadal pod ledem vážně děsivě reálně. Dokázali by režiséři změnit Riverdale od středoškolských záležitostí k něčemu jako jsou zombíci?

Jste spokojeni s finální epizodou první série Riverdale? Líbí se Vám tento seriál? Vyjádřete své názory dole v komentářích! :)