Nastal čas, pro finální epizody našeho oblíbeného seriálu Pretty Little Liars (Prolhané Krásky), který probíhal již několik let. Posledním dílem sedmé série se tak budeme muset rozloučit. Bude to smutek, slzy a pro někoho možná i úleva. S blížícím se koncem taky přišlo spousty teorií. Pojďme si společně některé z nich rozebrat.

1. Alison DiLaurentis je „AD“.

Celá přehlídka začala Alison, jejím záhadným zmizením, a proto se najdou fanoušci, kteří si myslí, že to celé skončí velkým odhalením právě u Alison. Na jednu stranu by se nebylo čemu divit. Alison je stále plná překvapení a její lži někdy neznají hranic. Se zkratkou „AD“ také souvisí její jméno. „AD“ jako Alison DiLaurentis, ale samozřejmě se nás může „AD“ snažit zmást, tak jak to má ve zvyku v podobě jejích oblíbených her. Byla snad odpověď celou dobu před námi?

2. Spencer má sestru.

Již několikrát tu tyto teorie byly a stále ještě nezmizely. Minimálně jeden z deseti fanoušků by Vám řekl, že si myslí, že tato teorie je pravdivá. Nejde však, jen tak o ledajakou sestru. Mluví se o jejím dvojčeti! Pamatujete si, jak měla Hanna „sen“ o Spencer a její návštěvě, když byla Hanna v zajetí? Spencer vypadala jako ta, kterou všichni znají a milují, s výjimkou, že má jiný účes. Ano, byl tento „sen“ skutečný a bylo to snad Spencer dvojče?

3. Mona nikdy nepřestala s „A“.

Mona, údajně zahnula za roh po Radley a nyní je na straně lhářek, ale fanoušci si myslí, že ona vlastně nikdy neopustila „A“ hru a stále v ní pokračuje. Upřímně, kdo ví? Mona je plná překvapení stejně jako její nepřítelkyně Alison. A jeden ze záchytných bodů, fanoušci si myslí, že Mona kdysi tvořila jména „Ali Dee“ tedy „AD„, aby se dostala do Radley.

4. Alison nese dítě Emily!

Pamatujete si, když Emily byly ukradeny její vajíčka? No hodně fanoušků má teorie o tom, že Alison tak čeká dítě Emily. Jen přeci „A“ („AD„) se už povedlo spousty věci, zatímco lhářky spaly.

5. Bethany Young je Alisonino dvojče.

Nikdy jsme neviděli Bethany dětskou tvář a někdo si tak myslí, že je to podezřelé, protože by mohla vypadat stejně jako Alison DiLaurentis…? V knihách se Alisonino dvojče jmenuje Courtney, ale kdyby se tak jmenovala i v seriálu bylo by to všem úplně jasné a nápadné.

6. Pastor Ted je biologický otec Charlotte.

Najdou se i tací, kteří si myslí, že pastor Ted je Charlottin otec. Víme, že se vrací zpět v 7B, a to by mohl být důvod. Mary Drake říká Spencer o malém chlapci jménem Teddy, který však zemřel.

7. Ezria bude mít svatbu.

Kdo to stále ještě neví, Lucy Hale (Aria montgomery), zveřejnila na sociálních sítích fotografii, kde jí je vidět pod mikinou „Harding“ kousek svatebních šatů a také závoj. Ano, někteří fanoušci PLL zkrátka a dobře studují fotografii lupou, protože nevím jak vy, ale tohle bych já úplně přehlídla, nebýt detailistů, takže zkrátka a dobře, děkujeme že Vás máme!

8. Andrew Campbell je vlastně Andrew Drake „AD“.

A máme tu dalšího kandidáta s iniciály na „AD“ Mnoho fanoušků se nemůže zbavit pocitu, že se Andrew zmítá v celém DiLaurentis a Drake rodinném dramatu. Koneckonců, když byli Alison, Jason a Charlotte mladší, navštívili Campbell farmu a na této farmě byla také Hanna držena v zajetí. Rozhodně Andrewa nepodceňujme!

9. Wren Kingston je „AD“.

No vážně? To už tu můžeme vyjmenovávat všechny! Ale doopravdy, každý by mohl mít své předpoklady proto, být „AD„. Wren sdílel vazbu s Elliottem jakožto doktorem, byly tu zcela stinné telefonní hovory v Radley.

Teorií se samozřejmě najde mnohem více, do článku jsem Vám dala alespoň některé z těch, co jsou podle mě nejzajímavější. A co vy a Vaše teorie? Je některá z výše uvedených pro Vás novinkou? Zaskočila Vás některá teorie? Sdělte své názory do komentáře! :)