Špičkově vytrénovaný špion a vlk samotář. To by mohl být velmi stručný popis agenta Granta Warda. Vynikající bojovník, který má problém s mezilidskými vztahy. Vyhýbá se lidem, je málomluvný, má problém se včleňovat do týmu, ovšem vždy plně připraven jít do akce a naprosto oddán agentuře S.H.I.E.L.D., za kterou je ochoten obětovat svůj život.

Když jej agent Coulson naverbuje do týmu, je jasné, na jaký druh práce bude nasazován. Jistě se nebude využívat pro hromadné akce, ale spíše pro tiché a pomalé špionáže, kdy bude potřeba v klidu někoho dostat či získat informace. Je taktéž specialistou na výbušniny, takže pokud je někde takový problém, bude nasazen agent Ward. V týmu agentů se, ze začátku, bude cítit nesvým, bude překvapen jakýmkoli fyzickým kontaktem s ním, a vtípky jdou úplně mimo něho.

Agenta Warda si zahraje herec Brett Dalton, kterého byste mohli znát z televizního komediálního filmu Nurses z roku 2007. (z důvodu mála informací použity zdroje: marvel.com, shieldtv.net, imdb.com)

Napsal: Digmen

-reklama-