Tento mladý agent je muž několika tváří. Je neskutečně inteligentním a geniálním inženýrem, ovšem nepoužitelným ve společnosti. Jeho záliby a práce mu brání ve správné komunikaci s okolím. Jediným člověkem, se kterým se dokáže normálně bavit, je jeho kolegyně a partnerka ve výzkumu – agentka Simmonsová. Ti dva jsou vždy na stejné vlně, tvoří jakoby dokonalý pár, který je ve své podstatě neoddělitelný, ovšem oba nemají absolutně žádné zkušenosti z terénu.

Agenti Fitz a Simmonsová spolu pracují již řadu let. Mají společnou minulost, protože s největší pravděpodobností studovali na stejné škole, ikdyž každý z nich jiný obor. Nyní se jejich vztah nejvíce podobá sourozeneckému, jelikož tomu napovídá i styl jejich argumentací, či vzájemné pošťuchování. To jim ovšem nebrání v tom, aby byli plnohodnotnými členy Coulsonova týmu, kterému poskytují naprostou podporu, pokud je to od nich potřeba. Agentka Simmonsová je vystudováná biochemička a Leo Fitz je pak strojní inženýr.

Hlavní představitel role agenta Fitze, je mladý, šestadvacetiletý skotský herec Iain De Caestecker. Pro mne je to absolutně neznámý mladík, který hrál víceméně v televizních filmech a seriálech (namátkou Young James Herriot, The Fades či Lip Service). Použity zdroje: marvel.com, shieldtv.net, imdb.com

Napsal: Digmen

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz