Herci a tvůrci seriálu Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. se v sobotu 26. července zúčastnili panelu na Comic Conu, kde prozradili několik novinek o nadcházející druhé řadě. A co jsme se tam tedy dozvěděli?

 

Nové tváře

Lucy Lawless, o jejíž účasti v seriálu jsme informovali před několika dny, se představí jako Isabelle Hartly, zkušená agentka S.H.I.E.L.D.u. Dále uvidíme i Nicka Blooda jako Lance Huntera, žoldáka, kterého naverbuje sám ředitel Coulson.

 

Hlavního záporáka druhé série ztvární Reed Diamond (můžete znát např. ze seriálu Franklin a Bash). Ten si zahraje postavu jménem Daniel Whitehall alias Kraken ze série Jonathana Hickmana „Secret Warriors.“

Tato komiksová série pojednává o Nicku Furym a týmu White, což je tým agentů se superschopnostmi. Daniel Whitehall je v ní legendárním členem HYDRY. On i John Garrett byli součástí Velkého kruhu Zodiaka, sbírky jedenácti nejzkušenějších špionážních velitelů na světě. Dalšími členy tohoto spolku byli například nám dobře známý Nick Fury nebo Wolfgang von Strucker, kterého uvidíme v Avengers 2.

 

V níže přiloženém videu se ukázali Agent Koenig a agent Koenig a oznámili, že se v seriálu objeví i Bobbi Morse alias Mockingbird.

 

 

Zatím nevíme, kdo ji bude hrát, ale v komiksech se jedná o agentku S.H.I.E.L.D.u, která užívala kostýmu tzv. Huntress a později Mockingbird, aby odhalovala zkorumpované agenty S.H.I.E.L.D.u. Časem se také stala jedním z členů týmu Avengers. (Perlička: Vzala si Hawkeye, se kterým spolupracovala, a také se s ním zase rozvedla.)

Něco málo k ději

Zatímco první řada byla pokládáním základů pro postavy a jejich zapojení do již existujícího světa Marvelu, druhá řada bude vytvářet vlastní příběhy a stavět na postavách, které si fanoušci oblíbili. Rozhodně prý můžeme čekat, že se budou řešit rodiče Skye, a výkonná producentka Maurissa Tancharoen slibuje, že zjistíme identitu muže se zakrvácenou rukou z posledního dílu.

Dále budou muset agenti postavit S.H.I.E.L.D. zpět na nohy, přestože zákeřná Hydra číhá na každém rohu. Brett Dalton, který hraje zrádného agenta Warda, v rozhovoru naznačil, že by zde mohl být někdo na s vyšším postavením než Garrett, Wardův zesnulý komplic. Clark Gregg ale všechny uklidňuje, neboť Coulson „a jeho tým jsou dost vynalézaví, když na to přijde. Budou využívat lo-fi a techniky staré školy… zadní uličky, budovat S.H.I.E.L.D. krůček po krůčku a navracet ho do podoby, kdy mohou chránit lidi a být důvěryhodní.“

Clark Gregg se dost možná bude vyvíjet do podoby ředitele Coulsona před našima očima. V rozhovoru řekl: „Nechci toho jako herec moc vědět. Ta frustrace z nevědomosti věcí, které Coulson neví, mi pomáhá. Když točím scénu a uvědomím si, že Coulson toho ví víc než já, tak zajdu za jedním z producentů, protože musím vědět alespoň tolik, kolik toho ví on.“

Ve finále první řady a ve filmu Kapitán Amerika: Návrat prvního Avengera se S.H.I.E.L.D. rozpadl. Výkonný producent Jed Whedon vysvětlil, že ve druhé řadě budou muset S.H.I.E.L.D. kompletně předefinovat. „Svým způsobem je to poprvé, co budujeme vlastní svět, který není v už vytvořeném filmovém světě, který vytvořili před námi.“

Vztah Skye a Warda

V první řadě to mezi Skye a Wardem pěkně jiskřilo, až se dokonce zdálo, že Ward o svém poslání trochu pochybuje. Brett Dalton ta toto konto řekl: „Protiklady se přitahují. Myslím, že jsme naprostými protiklady, ale je tu nějaké spojení.“ Ovšem, je tu ta věc s Wardovým příslušnictvím k Hydře a pokusu zabít několik členů Coulsonova týmu, což není zrovna malá překážka ve vztahu těch dvou.

Podle Chloe Bennet alias Skye však není třeba je hned odepisovat: „Nemyslím, že spolu budou tuhle řadu. Nevím, jak dlouho to potrvá, ale myslím, že je něco přivede zase zpátky k sobě. Zjistí, že mají víc společného, než si myslí.“

To je ze San Diega prozatím vše, určitě ale můžeme v budoucnu očekávat další novinky. Nakonec se můžete pobavit u nepovedených záběrů z první série:

Zdroj: Marvel, EW, Popsugar

[fbcomments]
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz