Přestože se Agenti S.H.I.E.L.D.u díl od dílu viditelně zlepšují, jejich sledovanost zůstává stále bídná. To ale tvůrce neodradilo od toho, aby k Agentům přichystali spin-off. Oč v něm půjde a kdy jej uvidíme?

Ten, kdo pravidelně sleduje všechny novinky okolo seriálové části světa Marvelu, jistě ví, že řeč je o seriálu Marvel’s Most Wanted. První informace o tom, že Marvel chystá tento seriál se objevily již před pár měsíci. Poté to nějakou dobu vypadalo, že z nápadu sešlo. Nyní se však k tématu vrátil samotný ředitel televizní stanice ABC Paul Lee, když oficiálně potvrdil, že se spin-offu dočkáme:

Rozhodně máme v plánu tento seriál natočit. Právě jsem oznámil, že spin-offu objednáváme pilot. Scénář se nám hrozně líbí, myslíme si, že to bude skvělé. Za pár měsíců se začne natáčet.

Spin-off se bude točit především kolem agentky Bobbi Morse, známou také pod superhrdinskou přezdívkou Mockingbird, parťáka jí bude klasicky dělat její ex-manžel Lance Hunter. O čem konkrétně bude seriál pojednávat, se ale neví. Stejně jako se neví, zda se bude odehrávat v současnosti, či v dobách minulých, kdy ještě Bobbi s Hunterem byli právoplatní manželé.

Lance-Hunter-Bobbi-Morse-Undercover

Další otázkou je, kdy se seriálu dočkáme. Nejpravděpodobnější je, že poběží letos na podzim zároveň se čtvrtou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. V úvahu ovšem přichází i zimní pauza Agentů, kdy by Bobbi s Hunterem teoreticky mohli nahradit agentku Carterovou. Na bližší informace si musíme počkat. Věřme, že se brzy dozvíme více.

Jak se na Most Wanted těšíte vy? Nepřijde vám tento seriál jako „zbytečný“? Které hostující postavy by se v spin-offu mohly objevit? Napište nám vaše názory do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz