Americký televizní seriál Krok za krokem měl premiéru 20. září 1991 a natáčel se až do roku 1998. Avšak i dnes, po třiadvaceti letech od jeho ukončení, jej opakovaně v reprízách vídáme na našich televizních obrazovkách. Jednu z hlavních postav si zahrála také tehdy dospívající Christine Lakin, která právě slaví dvaačtyřicáté narozeniny. Čemu se dnes  oslavenkyně věnuje?

Christine Lakin se narodila 24. ledna 1979 v americkém Dallasu. Se svou rodinou se několikrát stěhovali, až se nakonec usadili v Atlantě, kde mladá Christine odstartovala v roce 1990 svou hereckou kariéru v televizní reklamě na mléko. Ještě téhož roku získala roli v dobrodružném televizním filmu Růže a šakal.

V roce 1991 získala roli Al Lambertové v sitcomu Krok za krokem a účinkovala v něm dlouhých 7 let, během kterých vystudovala střední školu, odmaturovala a stala se krásnou ženou. Když byl Krok za krokem v roce 1998 zrušen, navštěvovala již Kalifornskou univerzitu v Los Angeles, kde studovala herectví a režii.

V roce 2000 navázala na svou dětskou hereckou kariéru a objevila se ve filmech Big Monster on Campus (2000), Ať to stojí, co to stojí (2000) nebo Hledá se Kelly (2000). V roce 2003 úspěšně dokončila univerzitu a od té doby se věnuje herectví. Objevila se například ve filmech Kdo je tvůj táta? (2004), Tráva (2005), Ledové ostří 2 (2006), Kráska a Ošklivka (2008), Útěk na Horu čarodějnic (2009) či Na sv. Valentýna (2010).

V poslední dekádě se vrátila také k práci v televizi, když se objevila v seriálech Superkočky, Stevie TV, Kriminálka New York, Námořní vyšetřovací služba, Taková moderní rodinka či Station 19. Mezitím se samozřejmě věnuje hlavně práci u filmu, naposledy si zahrála ve filmech Svátek matek (2016), Jimmy the Saint (2017) a I Am That Man (2019).

Kromě herečky je také úspěšnou dabérkou, svůj hlas propůjčila různým postavám v seriálech The Cleveland Show, Griffinovi či Mr. Pickles, ale také ve videohrách World of Warcraft, Medal of Honor, Might & Magic Heroes VI, inFamous 2, Uncharted, Star Wars: The Old Republic – Knights of the Eternal Throne nebo Mass Effect: Andromeda.

Poslední tři roky se věnuje režii a televizní choreografii. Do režisérského křesla usedla při natáčení seriálů Goldbergovi a Schooled. Se svým manželem a dvěma dětmi žije v Los Angeles.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz