V roce 2017 zavítají do našich končin herci Alexander Skarsgård a Keira Knightley, kteří zde budou natáčet snímek The Aftermath producenta Ridleyho Scotta. Film je dosud v předprodukci, pojďme se tedy podívat, co o něm zatím víme.

The Aftermath je založený na novele Rhidiana Brooka, Welšana, jehož stejnojmenný oceňovaný román označil deník The Independent za „hluboce dojemný příběh o okupaci a denacifikaci poválečného Hamburku“. Děj vypráví příběh anglického důstojníka Lewise Morgana (Jason Clarke) a jeho manželky Rachael (Keira Knightley), jejichž posláním je dohlédnout na rekonstrukci válkou zničeného města. Svůj nový domov budou sdílet s německým vdovcem (Alexander Skarsgård) a jeho problematickou dcerou a toto soužití nebude snadné a bez následků.

Alexander Skarsgard v Praze?

Režisérské taktovky snímku se ujme James Kent, který už jednou do vod válečného filmu vkročil, a to s Testamentem lásky (2013), ve kterém zářil seriálový Jon Snow – Kit Harington. Že budou pro zobrazení poválečného Německa vybrány lokace v České republice – konkrétně Praha – zveřejnila na své stránce Česká filmová komise (Czech Film Commission). Podle dostupných informací se má natáčet v období mezi 9. až 28. lednem. Pokud tedy toužíte vidět naživo představitele charismatického Erica Northmana ze seriálu True Blood (Skarsgård), či Elizabeth Swannovou z Pirátů z Karibiku (Knightley), máte od zítřka příležitost.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
Příslušnice řádu rytířů Jedi s vulkánskými kořeny.