Pandemie nového typu koronaviru ovlivnila milióny lidí a dotkla se i mnoha kulturních akcí. Spojené státy s nemocí COVID-19 zápasí jak jen můžou, ostatně i proto byla v důsledku preventivních opatření zrušena jedna z největších pop-kulturních událostí léta, a to slavný Comic-Con v San Diegu. Novinky ze světa The Walking Dead včetně nového traileru letos naberou krapet zpoždění. A jak to vůbec se světem živých mrtvých do budoucna vypadá?

Bude to chvíli trvat, než uvidíme další epizodu ze světa The Walking Dead. Všechny dosavadní projekty spadající pod tuto značku totiž nabraly zpoždění. U The Walking Dead vše stojí na dvou věcech: na postprodukci finální epizody 10. série, ve které se musí dodělat všechny potřebné efekty a na natáčení 11. řady, které mělo původně touto dobou již začínat. Z důvodu pandemie však vázne jak postprodukce, tak natáčení. A jaké jsou tedy vyhlídky?

Fear the Walking Dead, 6. řada: 

Nejdříve bychom se měli dočkat 6. řady sesterského seriálu Fear the Walking Dead, která má premiéru v srpnu letošního roku. Premiéra 16. epizody 10. série a 1. epizoda 11. řady The Walking Dead jsou však v nedohlednu.

The Walking Dead, 16. epizoda 10. série:

Jak již bylo řečeno, stále se čeká na postprodukci finálního dílu 10. série, na kterou může přijít řada až za několik týdnů ba dokonce měsíců. S natáčením 11. řady se to má zatím tak, že na všem se pracuje z domova. Tvůrci pomalu dopisují scénář a dychtivě vyhlíží den, kdy budou moct začít natáčet.

The Walking Dead: World Beyond:

Posledním projektem, který nabral zpoždění, je třetí seriál ze světa živých mrtvých – novinka The Walking Dead: World Beyond. Seriál měl mít premiéru původně letos v dubnu, nakonec byl však odložen a dočkat bychom se jej měli buďto na podzim, nebo až v zimě tohoto roku.

Tvůrci prozradili, že připravovaná trilogie filmů pandemií ovlivněna nebyla, jelikož je vše zatím jen u psaní scénáře. Zdali se začne natáčet v letošním roce, jak se původně zamýšlelo, to je zatím velmi nejisté.

Summa summarum to tedy vypadá, že v létě se můžeme těšit na 6. řadou Fear the Walking Dead, na podzim pravděpodobně na poslední díl 10. řady The Walking Dead a možná na začátek 11. série (záleží, kdy se začne natáčet). Ke konci roku bychom pak mohli vidět dlouho očekávaný projekt The Walking Dead: World Beyond.

Jak si krátíte pauzu od živých mrtvých vy? Sledujete podobně tematicky zaměřený seriál? Na který projekt spadající pod značku The Walking Dead se těšíte nejvíc?

-reklama-