Většina z nás ví, že se loni hlavní režisér a scénárista Ryan Murphy nechal slyšet a uvedl na scénu myšlenku nového seriálu – spinoffu – k seriálu American horror story. Tenhle seriál se bude jmenovat American crime story a měl by mít premiéru na jaře roku 2016. Stanice FX dala seriálu zelenou pro deset epizod. American crime story se zaměřuje na řešení největších zločinů historie. Půjde o adaptaci bestselleru The Run of His Life: The People vs. O.J. Simpson od Jeffreyho Toobina. Teď se ale pojďme podívat na obsazení a zjistěme tak, koho si kdo v American crime story střihne!

Cuba Gooding Jr. jako O. J. Simpson

cuba-gooding-jr
Cuba Gooding Jr. si zahraje hlavní postavu zobrazující O. J. Simpsona.

Sarah Paulson jako Marcia Clark

sarah-paulson-large-picture

 

Sarah, v současné době známá hlavně ze seriálu American horror story, uvidíme jako hlavní prokurátorku případu O. J. Simpsona.

John Travolta jako Robert Shapiro

John Travolta
John Travolta je jeden z producentů a ztvární také roli Roberta Shapiroa, který je součástí týmu obhájců.

David Schwimmer jako Robert Kardashian

David-Schwimmer2

Robert Kardashian, obhájce a přítel O. J. Simpsona. Trochu změna od přátel , co?

Courtney B. Vance jako Johnnie Cochran

Courtney-B.-Vance

Americký právník Johnnie Cochran byl vedoucí v roli při obraně během soudního procesu.

Connie Britton jako Faye Resnick

connie

To, že se Connie připojí k seriálu American crime story bylo oznámeno teprve v březnu 2015, takže k její roli žádné podrobnosti zatím nemáme. :)

Po tom, co v polovině března skončil Ryanův úspěšný seriál Glee, se se seriály právě od tvůrců tohohle seriálu roztrhl pytel. Letos se můžeme těšit také na seriál Scream Queens, kde si zahraje Emma Roberts v hlavní roli a Sarah Paulson jako hostující herečka. Na podzim to bude pátá série American horror story – Hotel a rok 2016 nám přinese právě American crime story. :)

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz