Tvůrci American Horror Story jsou známí svou tajemností. U všech předchozích sérií jejich obsah pečlivě střežili a drželi v tajnosti. Nechávali své fanoušky napjaté až do posledních chvil před pilotním dílem. Jinak tomu není ani u očekávané osmé série úspěšného seriálu, která bude mít premiéru letos na podzim. Jak se však zdá, nedočkaví fanoušci objevili zajímavé stopy vedoucí k odhalení obsahu osmé série.

Jeden z tvůrců AHS, Ryan Murphy, v lednovém rozhovoru řekl, že se bude osmá série odehrávat v budoucnosti. Může se zdát, že jeho oznámení nic závratného neoznamuje. Že se osmá série přesune do budoucnosti je však samo o sobě zajímavé, protože všechny předchozí série se odehrávaly buď v přítomnosti, nebo v minulosti.

Zdroj: denofgeek.com

Pozorným fanouškům se však podařilo získat zajímavější stopu. Neuniklo jim, že společnost Twentieth Century Fox nedávno zaregistrovalo ochrannou známku American Horror Story: Radioactive, což by podle odhadů mohl být oficiální název nadcházející osmé série. Tento název spolu s Murphyho odhalením logicky nabádá k odhadu, že by se děj AHS mohl odehrávat v post-apokalyptickém světě.

Fanoušci nyní odhadují, jak by asi takový svět v podání American Horror Story mohl vypadat. Bude se jednat o svět plný Zombie? Malé město plné velkých tajemství a dětí s nadpřirozenými schopnostmi ve stylu Stranger Things? Nebo svět se zmutovanými příšerami nebo mimozemšťany? Někteří fanoušci dokonce odhadují, že by se děj mohl odehrávat v USA po jaderné válce se Severní Koreou.

O konkrétních věcech však zatím můžeme pouze spekulovat a čekat na další uniklé informace nebo oficiální odhalení tvůrců. Nicméně jak známe předchozí série a jejich tvůrce, Ryana Murphyho a Brada Falchuka, můžeme očekávat, že následující série bude naprosto epická.

Jak odhadujete pokračování seriálu vy a v jakých kulisách byste osmou sérii rádi viděli? Napište nám do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz