Vypadá to, že se se s desátou sérií oblíbeného hororového seriálu American Horror Story přiblížíme ke čtvrté sérii Freak show. Do hereckého ansámblu se řítí neherec, kterého nikdo nečekal. I když… u producenta Ryana Murphyho se asi není co divit.

Desátá série AHS měla být námi už dávno zhlédnutá a probírána od prvního dílu po finále. Je tomu však tak, že se desátá série teprve natáčí a informací máme skutečně jenom málo. Pokaždé, když si však Murphy dá pusu na špacír, tak to stojí za to. Jako třeba teď.

Do hvězdného hereckého obsazení 10. série AHS (kde se mimo jiných jako poprvé setkáme i s oblíbeným Macaulayem Culkinem) míří Spencer Novich. Že vám toto jméno nic neříká? Nedivíme se, jedná se totiž o jeho jak seriálový tak filmový debut. Novich se totiž zaměřuje na zcela jiné oblast působení na diváka. Je hadím mužem.

Otázek, co to může znamenat pro děj, tématiku či zobrazení desáté série je skutečně mnoho. Stejně jako nespočetně mnoho teorií, jak se postava muže, který dokáže svým tělem zaujímat až nelogické polohy, odrazí do děje tohoto šíleného znepokojivého a drastického seriálu. Jedno je však jisté. Očekávání sílí a my už jenom čekáme na další info!

Desátá série seriálu American Horror Story je právě v průběhu své realizace, datum vydání zatím neznáme, očekává se však druhá polovina roku 2021.

související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz