Ani ne před týdnem jsme se rozloučili s devátou řadou seriálu American Horror story poměrně dojemnou finální epizodou, ale už teď víme, že nebude tou poslední. Desátá série je stoprocentně jistá, ve hvězdách však jsou ty následující.

Není to tak dávno, co jsem v podobně znějícím článku psala, že je producent seriálu, Ryan Murphy, i přes jeho pracovní vytížení u jiných seriálů jako především nový The Politican či Pose, velmi otevřený dalším sériím AHS s cílevědomým tvrzením, že dalších příběhů má v hlavě skutečně mnoho, teď se však potýká s menšími problémy.

Stanice FX, která doteď zaštiťovala tento seriál, se odvázala od smlouvy a desátá série bude poslední, která na této stanici povede. Murphy už jednal se streamovací službou Netflix (jde prostě vidět, že se toho nechce vzdát, což je vlastně strašně hezké a člověk mu to až přeje), o výsledku zatím ale nemáme žádné informace.

zdroj: www.flickr.com

Dalším faktorem je, že sledovanost seriálu rapidně klesá a poslední série s názvem 1984 fanouškovsky docela propadla. Murphy se bude muset v desáté sérii hodně snažit, aby přivedl nejen nové, ale zřejmě zpět i staré fanoušky k obrazovkám. Už teď víme, že se opět snaží získat hlavní hvězdy seriálu – Evana Peterse i Sarah Paulson, kteří se až do poslední série objevovali stále a jejíž odchod mnohé fanoušky velmi zklamal. Paulson se k tomuto už dokonce vyjádřila a to poměrně mile – vrátí se, pokud se vrátí i Peters :)

Nezbývá nám, než doufat, že se Murphymu podaří seriál dál udržet při životě. Otázkou je, zda to skutečně chceme. Deset sérií je docela požehnaně a byla by škoda poškodit kvalitu předešlých sérií kvantitou.

O dalších novinkách týkající se desáté série vás budeme nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

související: American Horror Story – bude desátá série tou poslední?

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz