Pamatujete si na naše předchozí dva články z listopadu, kde jsme shrnovali věcná fakta toho, jak bude desátá série hororového seriálu American Horror Story určitě tou poslední? Inu..

Ano, jak už nám napovídá název, tak skutečně není! A pokud jste se radovali z oficiálního schválení jedenácté série, tak se můžete radovat dál,neboť se odkleply ještě další dvě. Radou zkušených matematiků nám tedy vyplývá, že následující tři podzimy (pokud se rozhodnou dodržovat vydávací tradici) se budeme věnovat právě AHS.

Upřímně, moc se tomu ale nevěřilo. Ryan Murphy, producent seriálu, se nedávnou upsal streamovací službě Netflix u nového seriálu The Politican, dalším faktorem o ukončení seriálu pak bylo opuštění stanice FX od tohoto antologického seriálu. Ta však, v čele s Johnem Landgrafem, prezidentem celé stanice, potvrdila jedenáctou, dvanáctou i třináctou sérii se slovy, že je Murphy společně s jeho kolegou Bradem Falchukem mistrem televizních hororů a že s nimi chtějí zachovat spolupráci.

Embed from Getty Images

Samotný Murphy pak uvedl, že chce i přes svoji pracovní vytíženost (neboť dále ještě produkuje seriál Pose) pokračovat a že je z dalších sérií velmi nadšen. Sami jsme zvědavi, co nás v následujících sérií čeká. Po strašidelném domě v Murder House, blázinci v Asylu, čarodějnické komunitě v Covenu, obludária ve Freak Show, upírech v Hotelu, děsivé jižanské legendě z Roanoke, hnusných klaunů v Cultu, samotného ďábla v Apocalypse či reinkarnace osmdesátkových slasherů v poslední sérii 1984 je opravdu těžké najít další originální a děsivý koncept. My však nepochybujeme o jeho talentované tvůrčí vynalézavosti, v duchu doufáme o další propojení z předešlých sérií a návratu Evana Peterse, který by mohl doplňovat navracející se Sarah Paulson do desáté série.

Nadcházející desátá série nás pravděpodobně čeká tento podzim. Máte radost z odklepnutí dalších tří sérií?

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz