Po delší době se zase něco šušká o již desáté sérii hororové antologie American Horror Story, která se vlivem koronavirové pandemie nedočkala každoroční podzimní premiéry a na jejíž další díly si budeme muset ještě chvilku počkat.

Už přesto ale víme poměrně dost novinek týkající se obsazení, kde se nám vrací Evan Peters či Sarah Paulson, kde se však také dočkáme AHS premiéry známého herce Macaulaye Culkina či speciálního neherce, o kterém se můžete dočíst ZDE.

Další navrátivší postavou je také Lily Rabe, která nás svojí přítomností v seriálu těší už od Murder House. Ta se o nadcházející desáté sérii, která se od října v plném proudu natáčí zmínila:

„Můžu říct, že postava, kterou teď ztvárňuji, je zcela odlišná oproti všem postavám, které jsem zde už hrála a opravdu si ji užívám, stejně tak jako si užívám hraní s dalšími herci. Miluju tuto sérii. A jsem si jistá, že noví fanoušci ji budou také milovat, ale ti staří fanoušci ji skutečně naplno ocení.“

To by mohlo znamenat, že se opět setkáme nějakých probliknutí do předchozích sérií, tak jako se to podařilo například v Apocalypse. Mimo tato fakta víme skoro jistě, že se bude jednat o téma spjaté s pobřežím a vodou, máme nějaké ty domněnky (jako třeba TUTO) víc nám ale zatím producent Ryan Murphy neprozrazuje.

Desátá série seriálu American Horror Story vyjde snad opět na podzim 2021.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Podělte se o svůj názor: