Koronavirus bohužel i nadále hýbe televizním světem a znemožňuje nastartovat natáčení desáté série populárního hororového seriálu American Horror Story. A nyní je potvrzeno to, čeho se mnozí fanoušci báli. Letos se seriálem nepočítejme.

Od začátku vypuknutí pandemie koronaviru se tak nějak šuškalo, že se nejnovější série American Horror Story s perfektním staronovým castingem a Macaulayem Kevinem Culkinem nestihne natočit a nebude nám servírovaná jako každý rok hezky na podzim na Halloween. Moc se však o této počínající krizi nemluvilo, producent Ryan Murphy nás spíše stále víc navnazoval – jako například jeho fotkou Rubber Mana na Instagramu, která by mohla značit mnohé – více v ČLÁNKU.

Embed from Getty Images

Teď je to však oficiální. Natáčení se prostě nestíhá! A i když se situace zlepšuje a herci se se štábem snad co nevidět setkají (tak jako třeba u zrestartovaného natáčení čtvrté série Stranger Things), pravdou je, že se to do podzimu natočit nestihne. Byli jsme tak trochu na pochybách a doufali jsme, že nám Murphy nadělí desátou sérii se stále zatajovaným tématem o pár měsíců později, nakonec však přišla ještě bolestivější pravda.

Desáté série se tedy dočkáme až v roce 2021. Žádný podzim, žádné Vánoce. Prostě až za rok. Bohužel. A my se pomalu začínáme děsit toho, co budeme na podzim dělat, protože několik oblíbených seriálů hlásí odstávku až do roku 2021.

související:

American Horror Story: Desátá série bude pravděpodobně opět natočena podle skutečných událostí

American Horror Story: Otazníky okolo obsazení oblíbené Emmy Roberts v desáté sérii

American Horror Story: Dočkáme se dalších tří sérii!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz