Konečně se dozvídáme povzbudivé zprávy týkající se nadcházející desáté (ano, opravdu, už desáté!) série populárního hororového seriálu American Horror Story. A kromě data, kdy se začne točit, se můžeme bavit i rozšifrování nového postu od samotného producenta.

Touto dobou bychom se už normálně těšili na to, co nám desátá série American Horror Story v čele se Sarah Paulson, Evanem Petersem a nově i Macaulayem Culkinem přinese, dočkali bychom se jí totiž za méně než měsíc. Ale nedá se nic dělat, kamery se totiž stále ještě ani nerozjely.

Ale to neznamená, že tomu tak brzy nebude! Konečně máme oficiálně potvrzený start natáčení a už to naštěstí není tak daleko. Produkce společně s herci a showrunnerem Ryanem Murphym se vrátí na plac v říjnu, premiéra desáté série se pak předpokládá pro rok 2021, přesnější datum však neznají ani samotní tvůrci.

Kromě zmíněného oznámeného data nám Murphy opět nechává nějaké pojítko k tomu, co bychom v desáté sérii mohli očekávat. Tentokrát nám zanechal pouze obrázek pěkně špičatých zubů, ke kterým dodal pouze: „A ano, toto je nápověda.“

Teorií, čeho by se desátá série mohla dějově týkat, je skutečně mnoho. Nejzajímavější je však teorie zasahující do reálného případu z minulého století, o kterém jsme vás nedávno informovali v TOMTO článku. Zatím tedy můžeme dál polemizovat a doufat, že nápověd bude pouze přibývat a přibývat.

O dalších novinkách týkajících se desáté série seriálu American Horror Story vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

American Horror Story: Producent poodhaluje možné prostředí desáté série hororového seriálu 

American Horror Story: Producent odhaluje možný návrat oblíbené postavy z první série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz