I přes neutuchající hrozbu koronaviru, která nám zavřela dveře do kin a filmovým a seriálový štábům, hercům a producentům zase dveře do pracovišť, můžeme se alespoň stále radovat blížící se desátou sérií populárního hororového seriálu, American Horror Story, i když si na ni asi počkáme déle, než jsme si mysleli.

O oznámení desáté (a nejen této) série jsme vás informovali již dříve. Bylo to sice nejisté, ale producent Ryan Murphy se prostě své oblíbené antalogie odmítá vzdát a vyškemral si u stanice FX další 3 série.

Velkým překvapením a radostí pak bylo samotné obsazení herců, které uvidíme v 10. sérii. Jenom připomene velké nadšení z návratu miláčka Evana Peterse a Sarah Paulson, kteří prostě chyběli a do seriálu patří. Skvělou zprávou pak byl i návrat Kathy Bates, která se rovněž stala symbolem seriálu i přesto, že se do hereckého obsazení umístila až ve 3. sérii – Covenu.

Největším šokem pak byl Macaulay Culkin, veřejnosti spíše známý jako Kevin z vánoční klasiky Sám doma, který se rovněž přidal k hereckému obsazení 10. série a snad tím úspěšně znovu nastartuje svoji kariéru. Nás dívky určitě také potěšil Finn Wolfhard aka nezapomenutelný Dandy ze čtvrté Freak show série. Jinak se nám rovněž vrací i Leslie Grosmann, Billie Lourd či Angelica Ross, které jsme viděli i v poslední sérii s názvem 1984. A návrat Adiny Porter či Lily Rabe svědčí o tom, že desátá série bude herecky fakt nabitá!

Každopádně nebudu jediná s otázkou, kde se v seznamu hostů ztratila rovněž oblíbená Emma Roberts, která nás baví a rozčiluje zároveň už od třetí série (když pomineme pauzu v Hotelu a Roanoke a mini-roli v Cultu). S ní se nejspíš v sérii opravdu nesetkáme, pokud si teda Murphy nechystá nějaké velké překvapení. Na druhou stranu, Emma zase taková ikona – v porovnání se Paulson či Petersem – není a po její hlavní roli v předešlé sérii, kde se pořádně předvedla, nám asi zase tolik chybět nebude. I když nějaká maličká role by nám nevadila.

Embed from Getty Images

Emma Roberts toho má zkrátka moc a vzhledem k nepříjemné situaci s koronavirem nejspíš ještě dlouhou dobu mít bude. Právě teď jsme mohli sedět v kině na novém filmu Hunt společnosti Blumhouse, kde si také zahrála, budeme tedy alespoň doufat, že se ho v nejbližší době dočkáme online.

Natáčení American Horror Story bylo přerušeno, proto očekáváme, že se s další sérii setkáme o něco později, než klasicky na podzim. O dalších novinkách Vás budeme i nadále informovat.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz