U antalogie American Horror Story, která má za sebou už pěkných devět let, jsme tak nějak zvyklí na určitou návaznost jednotlivých sérií. Velký boom pak přišel v sérii osmé, kdy se nám některé postavy dokonce navrátily. Možná se něčeho podobného dočkáme i v té následující, desáté.

Okolo blížící se desáté série se neustále objevují nové informace, které nás velmi lákají a dávají nám vědět, že by se tato série mohla znovu etablovat k vynikajícímu Murder House, Asylu či Hotelu. Skvělou zprávou bylo již samotné obsazení, které kromě nových tváří přivítá i naše oblíbence, kteří si během deváté série 1984 dali menší pauzu. Odhalen nám byl i první promo plakát a venku už také běhá možná informace, o čem by mohl být děj (tu si můžete přečíst ZDE).

Teď nás Ryan Murphy, producent seriálu, opět potěšil a na svůj Instagram zveřejnil fotku postavy, která se nám vryla do paměti hned v pilotní epizodě! A není to nikdo jiný než Ruber Man.

View this post on Instagram

Coming soon…

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

Ano, je to zvláštní. Tohoto sériového vraha v BDSM obleku si musí pamatovat úplně všichni. S hrůzou jsme se v první sérii dozvěděli, že se pod ním skrývá Tate Langdon aka následně opěvovaný Evan Peters. Oblek si pak znovu nasadil jeho drahý pekelný syn Michael Langdon v podání Codyho Ferna. Jedná se však o tu stejnou postavu, která nás strašila a znepokojovala v Murder House a na kterou jsme se tak těšili v Apocalypse? Přece jen… za latexovým oblekem může být kdokoliv a nic na tom nemění ani potvrzená přítomnost Evanse v následující sérii.

Nevím, zda je dobrý krok opět kopat do už tak skoro rozpadlého vosího hnízda první série, která má skvělý ukončený děj (když opomeneme, co s ním udělal neblahý konec osmé série). Možná si z nás Murphy dělá jenom legraci a jedná se o možný easteregg či naprosto novou postavu. Na další informace si budeme muset počkat, snad nebudeme muset čekat moc dlouho.

Natáčení desáté série American Horror Story je i nadále pozastaveno, pevně věříme, že se však s desátou sérií setkáme co nejdříve.

Související: American Horror Story: Otazníky okolo obsazení oblíbené Emmy Roberts v desáté sérii

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz