Fakt, že se v tomto roce už nedočkáme desáté série populárního hororového seriálu American Horror Story, nám nezabraňuje v tom, abychom se o ní stále nedozvídali něco nového. A naše natěšení stoupá.

Ryan Murphy, producent seriálu, který teď zaštiťuje také nový populární seriál na Netflixu s názvem Hollywood, se odmítá vzdát onoho pověstného předpodzimního zájmu o American Horror Story, který fanoušky doprovází každý rok.

Na svém Instagramu proto rozjel svůj vlastní úlisný plán v podobě týrat fanoušky stále novými a novými potencionálními obrázky, které však příliš nevysvětlují, spíše nám nechává použít vlastní fantazii technikou vymysli si sám.

To, že ze svého Instagramu udělal promo plátno pro American Horror Story, není žádnou novinkou. Zde zveřejnil první plakát či jména herců. Teď se však rozhodl do odkrývání informací zapojit také trochu fanoušky a místo explicitního vysvětlení dává spíše fotky bez zjevných informací. Udělal to tak třeba u fotky Rubber Mana, což by mohlo znamenat, že se tato postava objeví v další sérii – nebo taky ne?! (více v ČLÁNKU)

Teď to vypadá, že hodlá tuto formu skutečně uplatňovat. Nedávno dal na svůj Instagram fotku pláže a dodal k tomu: „American Horror Story. Vodítko.“

View this post on Instagram

American Horror Story. Clue.

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

Upřímně, prostředí pláže jsme si tak nějak vyvodili již dříve, takže nic nového pod Sluncem. Samotná první promo fotka ukazuje záběr určitého pobřeží, takže tohle nám nestačí, Murphy. Příště chceme trochu více!

Desátá série seriálu American Horror Story se přesouvá z důvodu koronaviru na rok 2021. O dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

American Horror Story: Na desátou sérii si budeme muset počkat až do roku 2021

American Horror Story: Desátá série hororového seriálu bude pravděpodobně opět natočena podle skutečných událostí

American Horror Story: Otazníky okolo obsazení oblíbené Emmy Roberts v desáté sérii

American Horror Story – dočkáme se další tří sérií!

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz