10. řada seriálu American Horror Story nabrala zpoždění. Dobrá zpráva však je, že natáčení již započalo a podle dostupných informací se můžeme těšit na shledání starých známých tváří. 

Během dneška se na sociálních sítích objevil krátký sestřih z natáčení. Krátké video pořízené na telefon člena štábu naznačuje, o čem by mohla 10. série být.

Již dříve bylo oznámeno, že 10. série bude mít spojitost s pobřežím a mořem obecně. Prostředí naznačil i první teaser oznamující herecké obsazení. Dalším vodítkem k „vodě“ může být první plakát, který se nese v klasickém duchu American Horror Story (viz níže).

Pomalu, ale jistě, si tedy můžeme začít skládat jednotlivá vodítka do sebe. V krátkém videu z natáčení můžeme vidět dřevěné dveře, které jsou velmi podobné těm na lodích. Zajímavá je i místnost s krbem, ve které posléze můžeme dveře vidět. Nemusí jít tedy nutně o kulisy lodi – ve hře může být také maják.

Další novinkou, která stojí za zmínku, je návrat Frances Conroy. Tu můžeme znát z předešlých sérií jako Moiru, Myrtle, Glorii atp. Conroy je jen jedna z mnoha původních členů hereckého obsazení American Horror Story, kteří se do nové série vrátí. Kompletní přehled najdete ve videu níže.

Mnoho informací zatím známo není, avšak s rozjetým natáčením lze očekávat, že novinky začnou být daleko četnější. Známo není ani přesné datum premiéry. Nicméně jisté je, že dříve jak v roce 2021 se 10. série nedočkáme.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz