Film Venom 2, pokračování úspěšného komiksového filmu Venom, který se v kinech představil minulý rok na podzim, našel svého režiséra. Role se ujme herec a režisér Andy Serkis.

První film Venom, si v kinech vedl velmi dobře, získal si nemálo nových fanoušků a k tomu 856,1 milionů amerických dolarů. Navíc zajímavých komiksových předloh pro mimozemského symbionta Venoma je hodně, a tak je velmi pravděpodobné, že se v budoucnu dočkáme i společného filmu Venoma a Spider-Mana. 

Embed from Getty Images

Andy Serkis se objevil v trhácích jako Black Panther, Pán Prstenů, Star Wars: Poslední z Jediů, nebo Zrození Planety opic. Na režisérské křeslo se zatím posadil u dvou filmů – Mauglí a Nádech pro lásku. Vědomostí a zkušeností z filmového světa má ale nespočet, jako herec má na svém kontě přes 60 filmů.

Venom 2 bude do kin vpuštěn zřejmě na podzim roku 2020. V hlavní roli se opět představí Tom Hardy a nově se k němu přidá populární Woody Harrelson, kterého jsme jako masového vraha a blázna Cletuse Kasadyho, hostitele symbionta Carnage, krátce mohli vidět v potitulkové scéně prvního filmu.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz