To, že se každý hrdina z Marvelu na velkém plátně dočkal trilogie, je známý fakt. Prozatím se však zdálo, že se tato „tradice“ Scottu Langovi vyhne obloukem a jeho příběh bude završen zápletkou ze druhého dílu pod magickým místem zvaným Quantum Realm. Dle nových informací je však druhé pokračování již v procesu příprav.

Na letošním Comic-Conu v San Diegu jsme se o budoucnosti Ant-Mana nic nedozvěděli, dokonce zde ani v rámci 4. Fáze MCU nebyl zmíněn. O měsíc později se na akci D23 Expo objevila zpráva, že třetí snímek neuvidíme – místo toho však měl na nové streamovací službě Disney+ vzniknout několikadílný seriál. Něco podobného nás čeká u projektů, jako je Loki, WandaVision či Hawkeye. Z toho ale také sešlo.

S nejnovější zprávou přišel Charles Murphy (Murphyho zákony – americká rádiová show), který na Twitterovém účtu zveřejnil foto dvou hrdinů s popisem, že se Marvel Studios rozhodlo změnit plány a že skutečně začalo pracovat na vzniku třetí sólovky. Informace se po internetu rozšířila rychle a několikrát projela i Reddit, kde se natěšení fanoušci téměř okamžitě pustili do diskuze. Murphy taktéž prohlásil, že natáčení začne kolem léta 2021. Projekt nese označení „Pym Particles Productions III LLC“.

Postavu Ant-Mana a jeho partnerky Wasp jsme naposledy v kinech viděli letos, kdy přišlo obrovské završení několika dějových linek v Avengers: Endgame. Ta Scottova však na své vyvrcholení stále čeká.

-reklama-