Herečka Anya Taylor-Joy, která nedávno zazářila v seriálu Dámský gambit, rozhodně nemá o nabídky rolí nouzi. V jakých nadcházejících filmech ji budeme moci vidět?

Tato herečka se například objeví v černé komedii The Menu, kde si zahraje po boku Ralpha Fiennese. Půjde o psychologický thriller společnosti Searchlight, který bude pojednávat o excentrickém světě kulinářství. Příběh se bude točit kolem páru, který navštíví exkluzivní restauraci na odlehlém ostrově. Anya si zahraje dívku z tohoto páru a Fiennes bude hrát šéfkuchaře.

Dále můžeme Anyu Taylor-Joy vidět v britském psychologickém hororu Poslední noc v Soho. Zde zhlédneme příběh dívky, která se za záhadných okolností setkává se svým idolem – zpěvačkou z šedesátých let. Děj se však dále nebude rozhodně odvíjet tak, jak by se této dívce líbilo.

Anyu uvidíme i ve filmu The Northman, jenž bude sledovat osudy Vikingů. Zde si kromě ní zahraje i Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Ethan Hawke a Björk.

Tato herečka se objeví také v prequelu Šíleného Maxe s názvem Furiosa, kde ztvární titulní roli po boku Chrise Hemswortha (Thor, Avengers).

Dále ji budeme moci vidět v dobové komedii Canterbury Glass – zde se objeví kupříkladu i Margot Robbie, Christian Bale, John David Washington, Robert De Niro, Rami Malek a Taylor Swift.

Zdroje informací: deadline.com, csfd.cz

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Někdy ke mně filmy promlouvají, někdy promlouvám já o nich.
Podělte se o svůj názor: