Maria Hillová, která po událostech ve filmu Captain America : Návrat prvního Avengera, nyní pracuje ve Stark Industries a je na každém kroku sledována. My ji vidíme při telefonickém rozhovoru s Pepper Pottsovou, po kterém se setkává s agentkou Mayovou. Ta od Hillové žádá pomoc pro Coulsona a sděluje, kde se zrovna její tým nachází.

Coulsonův tým zatím v tajné základně Providence zjišťují, jakým způsobem jim zmizelo letadlo. Na základě videa zjišťují, že jsou pouze dvě verze, buď to mohla být Mayová nebo Ward se Skye. Simmonsová najde mrtvého Koeniga, Fitz poté tajemný vzkaz, Ward je HYDRA. Simmonsová pitvou prokáže, že vrahem musel být Ward. Kvůli čemu se však Ward vrátil? Co hledal ? Samozřejmě přichází na řadu šifrovaný disk, který je plný informací a také data ohledně výzkumu mimozemského léku. Musí tedy vymyslet způsob, jak najít letadlo a tím i Skye.

Sky s Wardem míří do kavárny, kde se Skye poprvé setkala s Mikem Petersonem. řekla mu, že disk lze dešifrovat pouze zde. Prý z nostalgie. Při rozhovoru Skye a Warda, se začnou pomalu do kavárny shlukovat policejní složky a Skye odhaluje Wardovi to, co už dávno ví, tedy to, že je Ward členem Hydry. Skye chce utéci, je ale napadena Deathlokem a unesena zpět na ukradený BUS i s Wardem. Zde dostane Ward pět minut na to, aby ze Skye dostal přístup k disku.

Na tajné základně Providence se mezitím Coulsonův tým připravuje na záchranu Skye, přepadává je ale armáda, vedená Talbotem. Coulson se ho zeptá, jak je našel, a na otázku mu odpoví sama Hillová, která sem Talbota přivedla. Talbot chce všechny vyslechnout a potrestat. Hillová s Coulsonem vedou rozhovor mimo a Hillová po Coulsonovi chce, aby rozpustil tým a všichni se začali začleňovat jinde. Coulson si však stojí za svým a osvětluje Hillové své záměry, včetně informací o T.A.H.I.T.I. Hillová mu pomáhá a zneškodňují jak hlídku tak i samotného Talbota. Vydávají se na pomoc Skye.

Ward ze Skye nemůže dostat to, jak rozšifrovat disk. Ke slovu musí přijít Deathlok, který ji má přinutit k opaku. Střelí Warda nečím, co mu způsobí zástavu srdce a žádá od Skye informace. Ta nejprve odolává, ale nakonec povolí a Deathlok Wardovi srdce opět nakopne. Ward odchází do kokpitu BUSu a chce odletět zpěz za Garrettem.

Hillová a Coulsonův tým je chtějí zastavit a zachránit Skye, jenže Ward odmítá a vyhrožuje smrtí Skye. Coulson se v nestřeženém okamžiku dostává na palubu BUSu, kde zachraňuje Skye. Potkávají však Deathloka, který se je snaží zastavit. Nepodaří se mu to, a Coulson se Skye odlétají na Lole do bezpečí. Mayová najde v Coulsonově hrobu flash disk, na kterém jsou utajené informace o projektu T.A.H.I.T.I. a o tom, kdo jej vedl. Přivedl ji na to rozhovor s Hillovou, která Mayové řekla, že Fury projekt pohřbil, aby nemusel pohřbít Coulsona.

SPOILER ALERT !!!

Na samém koci epizody uvidíme, kterak náš tým odpočívá a všichni, včetně Skye, jsou v relativním bezpečí. Jakmile Coulson příjde do svého pokoje, čeká tam na něj Mayová, která mu ukazuje záznam o T.A.H.I.T.I. a také jednu velmi zásadní informaci. Za celým projektem T.A.H.I.T.I. stojí sám COULSON !!!

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz