Warner Bros. si v poslední zvykli využívat populárních Comic Conů, kde zveřejňují nové detaily a ukázky ke svým nadcházejícím projektům. Pár měsíců poté, co debutoval první trailer v San Diegu, mají fanoušci konečně další pohled na nový film Aquamana s Jasonem Momoou v hlavní roli.

Jason Momoa a režisér James Wan odstartovali New York Comic Con novým plakátem a nyní oslavují druhý den akce vydáním druhého traileru k Aquamanovi.

Film je dalším zářezem na pomyslné pažbě DC Comics a Warner Bros., kteří se snímkem pokusí oživit vesmír superhrdinů, který po propadáku „Justice League“ (Liga spravedlnosti) v roce 2017 ztratil poslední zbytky naděje. Studio se však nyní vydalo zpět cestou, kdy filmovým tvůrcům poskytují více volnosti při natáčení filmů. Tím si slibují návrat k úspěchu „Muže z oceli“, který sklidil v roce 2013 úspěch.

Aquaman, kde uvidíme vedle Jasona Momoi také Amber Heard, Patricka Wilsona, Nicole Kidman, Willema Dafoea, Randalla Parka nebo Dolpha Lundgrena, bude mít premiéru 13. prosince 2018.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz