Již za necelé 2 měsíce se dočkáme poslední série DC seriálu Arrow, pilíře celého Arrowerse světa (proto taky ten název, že?) a k nám pomalu vnikají informace, které nám pomáhají rozluštit a částečně se připravit na to, co nám poslední série nabídne.

Takže popořadě! Jak jsem již zmínila – ano, je to poslední série! Oliver se s námi společně s celou jeho partou strážců v tomto roce rozloučí. Což ale neznamená, že se nám rozpadá celé schéma seriálů okolo něj – to kdepak, The Flash, Supergirl, stejně jako Legends of Tomorrow to potáhnou minimálně do příštího roku, mimo to se k nim přidá i seriál Batwoman, v čele s Ruby Rose, kterou jsme mohli vidět již v minulém crossoveru Elseworlds a rovněž nám do tohoto seriálového světa přibude i dlouho očekávaný seriál Black Lighting – rovněž by mělo být všechno zdůvodněno v crossoveru.

https://www.hollywoodreporter.com

Kromě toho, že bude série poslední, rovněž bude i zkrácená a to o celých 12 epizod! Nemusíte si hledat kalkulačky, je to čistých 10 dílů, které na nás ještě čekají. S tím, že crossover bude v epizodě 8, tudíž nás asi čeká lehký emocionální výplach poslední dvě epizody. To vlastně nepřímo řekl sám Marc Guggenheim, jeden z producentů:

„Epizoda 9 je velmi specifická. Jsme si naprosto jisti, jak ji pojmout a co se v ní stane. Nebude se vztahovat ke crossoveru, každopádně o tom teď nemůžu moc mluvit. Epizoda 10 pak bude finální epizoda celého seriálu.“

Když už jsme u těch epizodách – ta druhá má být dost emotivní a věnovaná Oliverovi a Felicity – a ne, nejásejte. Emily Bett Rickards, představitelka Felicity, se stále nevrací. Stephen Amell, představitel Arrowa však prohlásil, že jeho postava bude velmi žít ve vzpomínkách nejen na Felicity, ale také na jeho dvě děti – Williama (jehož ztvárňuje Ben Lewis) a Miu (kterou hraje Katherine McNamara)

Čímž plynule přecházím na herce, kteří se k nám vrátí do 8. série. Stoprocentně se zase setkáme se zbylými členy Teamu Arrow – Dinah (Juliana Harkavy), Reném (Rick Gonzalez), Johnem (David Ramsey) a Laurel (Katie Cassidy) – mimochodem, viděli jste ten sestřih? Boží!

Velkým překvapením je pak znovuobsazení Colina Donnella, který v průběhu seriálu ztvárňoval postavu Oliverova nejlepšího kamaráda, Tommyho Merlyna a Joshe Segarry, představitele hlavního záporáka v 5. sérii – Prometheuse. Rovněž se nám do finální série vrací Malcolm Merlyn v podání skvělého Johna Barrowmana a samotná Oliverova sestra, Thea Queen, v podání Willy Holland. Koho v této sérii neuvidíme je Roy Harper. Jeho představitel, Colton Haynes, se na Twitteru vyjádřil jasně (nebo spíš nejasně?):

„Dostávám spoustu naštvaných zpráv, tak abych to všem ujasnil…V poslední sérii Arrowa neeexistuju. Nebyl jsem požádán, abych se v sérii pravidelně objevoval. Ale vy znáte Roye…nikdy není moc dlouho pryč.“

No a žádná nová jména? Žádné nové postavy? Či žádní noví záporáci? Na to dostáváme jednoznačnou odpověď od hlavní showrunnerky, Beth Schwartz, která řekla, že v sérii se žádného hlavního záporáka nedočkáme:

„Samozřejmě, Oliver bude s někým bojovat téměř každou epizodu, ale…není zde žádný hlavní záporák. Opravdovým nepřítelem je zde Krize.“

A to nejdůležitější, první epizoda vychází 15. října a bude vycházet každé úterý. Snad nám tvůrci dodají důstojné zakončení tohoto velkolepého seriálu.

Zdroj: https://www.tvguide.com, titulní obrázek: https://wallpaperplay.com

 

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů