Úspěšný seriál Arrow z dílny DC Universe se s námi pomalu, ale jistě loučí a my se dozvídáme stále nové a nové informace o finální epizodě osmé série. A tou je samotná délka finále.

Nikoho moc nepřekvapilo, když se před rokem vypustila informace, že seriálový svět Arrowerse – kde počítáme mimo samotného Arrowa taky seriál The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a od tohoto podzimu nově i Batwoman, opouští jeho počáteční loď – Arrow. A to osmou sérií, která bude mít narozdíl od klasických dvaceti dvou epizod pouze deset dílů.

Tak nějak jsme počítali i s faktem, že bude seriál uzavřen během dlouho očekávaného crossoveru Crisis on Infinitive Earths, který nás už od konce sedmé série teasoval na možnou potencionální smrt hlavní postavy a samotného Arrowa, Olivera Queena (herec Stephen Amell).

S tím nás Greg Berlanti, producent celého Arrowerse světa, trochu dostal, neboť se kromě zmiňovaného crossoverovského dílu (který vychází již dneska) dočkáme dalších dvou závěrečných epizod. Ani ohledně té Oliverovy smrti už to přestává být tak jisté, neboť už nám „stihl umřít“ v první části crossoveru, odehrávající se v seriálu Supergirl, kde ho však pak zachránila jeho dcera Mia (Katherine McNamara) s pomocí Sáry (Caity Lotz) a Constantina (Matt Ryan), prostřednictvím Lazarovy studny a z našeho samozvance je teď postava jménem Spectre.

Embed from Getty Images

Tím dostává Oliver zcela nový kabát (doslova) a my napjatě očekáváme, jak to s ním v crossoveru dopadne. A jak náš oblíbený seriál bude dál zakončen, neboť nás po této velkolepé týmovce čekají poslední dvě epizody a pak šlus. Ty budou navazovat hned na crossover, takže už naštěstí nebudeme muset čekat moc dlouho.

O finálním díle s názvem Fadeout víme, že se nám navrátí i Oliverova milá, Felicity, kterou ztvárňuje herečka Emily Bett Rickards. Můžeme se proto těšit nejspíš na pořádný doják. Rovněž bude mít poslední epizoda celou hodinu! Můžeme proto doufat, že tvůrci řádně uzavřou příběh jednotlivých postav a dodají seriálu, který je tady s námi už pěkných pár let a dal vzniknout celé seriálové alternaci MAVRELovských Avengers, ten správný konec jaký si zaslouží.

Následující díl Arrowa nás čeká už dneska večer a na finální epizodu se těšíme 28.1. Na teaser na další díl crossoveru se můžete podívat zde:

zdroj: www.tvguide.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz