Kdo už viděl první tři epizody osmé série seriálu Arrow, tak asi není tak úplně překvapen. To, že se seriál rozhodl rozloučit v poslední sérii skutečně velkolepě a epicky, už nám tak nějak došlo. A ono to pokračuje!

Za těch osm sérií není žádným překvapením, že se seriál Arrow rozšířil o mnohem větší plejádu postav, než je jenom „Team Arrow“. Oliver Queen (jehož ztvárňuje Stephen Amell) si také protrpěl a prošel spoustu smrtí jeho blízkých i lidí v okolí. Teď se ale zdá, že všem těmto postavám dá ještě své poslední sbohem.

Už od potvrzení, že osmá série bude tou poslední, nás producenti nešetří a perou do nás další a další herecká obsazení, která se do Arrowa vrací. Za první tři epizody jsme tak už stihli znovu vidět Colina Donnella, coby milovaného Tommyho Merlyna, Joshe Seggaru v podobě (ne tak úplného) Prometheuse, samotnou maminku OliveraMoiru Queen, kterou ztvárňovala herečka Susanna Thompson, rovněž i sestru Theu Queen (Willa Holland), Taliu al Ghul…mám vůbec pokračovat? Je toho spousta a to jsme je všechny ani neviděli.

Je však pravda, že se nám tyto postavy zatím spíše jenom tak ukázaly, vyříkaly si to své poslední „sbohem“ s Oliverem a zase hezky zmizely. Na což už jsme si třeba u postavy Tommyho zvykli, neboť ten seriálem prolétává a vyloženě si z nás dělá svým rychlým příchodem a odchodem neustálou srandu, ale o zbytku jsme měli trochu vážnější mínění. Třeba Thea? Ale no tak… jedna epizoda nám přece nestačí!

Zdroj: www.flickr.com

To naštěstí nehrozí u návratu další očekávané postavy a to detektiva Quentina Lance, jehož do šesté série ztvárňoval herec Paul Blackthorne. Ten se totiž objeví ve více než jenom v jedné epizodě. Tak sláva. A dalším návratem není nikdo jiný než Emily Bett Rickards neboli Felicity Smoak! Ta se objeví v závěrečné epizodě, což „nikdo z nás nečekal“.

Další epizoda Arrowa vychází již tuto středu 6.11. a zde se můžete podívatt na její promo video:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz