Jiskření mezi Oliverem a Felicity zaznamenáváme v seriálu Arrow už od druhé série, kdy bylo víceméně jasné, že se dříve či později tahle dvojice dá dohromady. Když už k tomu konečně došlo, nevydrželo jim to ale dlouho a pár se po nějaké době rozešel, při čemž se fanoušci rozdělili na dvě poloviny – ta první byla z jejich rozchodu nadšená a ta druhá stále tajně doufala v to, že se dají zase dohromady. Naděje pro všechny fanoušky Olicity (Oliver+Felicity) přišla opět s pátou sérií, kdy se vzájemné sympatie Olivera a Felicity začaly zase projevovat a jejichž vrcholem byl polibek ve finálním díle.

Jejich happy end ale trochu narušil výbuch na Lian Yu, kde Oliverova milovaná Felicity zůstala uvězněná a my nevíme, zda přežila nebo ne. Těžko se věří tomu, že by je tvůrci seriálu tak dlouho a pomalu dávali zase dohromady, když by se po první puse rozhodli Felicity zabít. Na letošním Comic Conu v San Diegu se samozřejmě spousta otázek točila právě kolem Olicity a toho, jak by případně vývoj tohoto páru pokračoval v případě, že by Felicity výbuch přežila.

Jako první na tuto otázku odpověděl sám Stephen Amell, který ztvárňuje Olivera a který je velkým fanouškem Olicity páru.

Pokud Felicity přežila, tak doufám, že si s Oliverem vyřeší problémy kolem Williama a potom se vezmou. Vždyť on už ji vlastně o ruku požádal a pak jen seděl a čekal. Takže doufám, že k tomu dojde.Stephen Amell (Oliver Queen)

Otázky na téma Olicity padaly také na samotné producenty, ti jsou ale k jakýmkoliv přímým odpovědím dost uzavření.

Dám vám odpověď, která vás pravděpodobně moc nepotěší. Olicity postupuje velmi pomalu a trvá, než se mezi nimi něco pohne dál. Navíc tento pomalý postup momentálně narušily události z finále páté série.Marc Guggenheim, producent

Jako poslední padl dotaz na Emily, která měla za úkol říct tři věci, z nichž dvě měly být lživé a jedna pravdivá. V její odpovědi si samozřejmě každý najde to, co chce. Ti, kdo nesnáší tento pár budou za pravdu brát to, že se nikdy nevezmou a ti, kdo jej mají rádi zase úplný opak. Co z toho bylo pravdivé se asi dozvíme až v šesté sérii.

Už jsou manželé, nikdy se nevezmou, vezmou se.Emily Bett Rickards (Felicity)

Zdá se velmi nepravděpodobné, že by Felicity útok na Lian Yu nepřežila, každopádně tvůrci se snaží mlžit, co to jen jde, aby udržovali napětí mezi fanoušky. Když už prozradili to, že přežil Deathstroke, nebylo by se po odhalení Felicitina osudu už moc na co těšit. Vypadá to tedy, že nás v průběhu šesté série čeká veselka! Pokud do toho ještě nějakým způsobem nezasáhne nový záporák a problémy se záchranou Starling City.

Jste fanoušky Olicity, nebo byste raději přáli Felicity smrt na Lian Yu?
Článek pro vás připravila Narry

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz