Šestá sezóna Arrow je za námi a fanoušci očekávají v té následující mnohem více akcí. V seriálu nastaly nějaké změny, počínaje přesunem na pondělí, novými crossovery a ztrátou dlouholeté postavy a člena obsazení. Ale zatímco se některé věci mění, ostatní zůstávají stejné, což znamená, že Oliver a jeho tým budou v nové sérii čelit některým novým padouchům DC. Finále šesté sezóny nám dalo velkou nápovědu ohledně toho, kdo by to mohl být. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Ricardo Diaz ještě není mimo radar, ale to neznamená, že nebudeme mít v Arrow některé jiné zloduchy. Není to tak dlouho, co se Diaz zmínil o tom, že se připojil k lovcům, kteří si říkají Longbow. Podle všeho je to zkušená skupina lidí z padesátých let, které se bojí i Liga zabijáků, přesto o nich nebylo slyšet už celé desetiletí a jsou považováni za legendu minulé doby. Nicméně, je tu dobrá šance, že některé verze Longbow lovců uvidíme v sedmé sezoně jako nové protivníky, které by mohl vést právě Diaz.

 ,,Byli bychom blázni, kdyby jsme zmínili Longbow lovce a pak je nezačlenili do sedmé série.“ přiznal výkonný konzultant Marc Guggenheim.

Zdroj: collider.com

 Na Arrow dělá nově Beth Schwartz a Wendy Mericle, tak uvidíme, jak si nové výkonné producentky povedou. To, co teď víme je, že Oliver Queen je ve vězení a jeho identita byla prozrazena, a že Diaz je naživu, žízní po pomstě a má k dispozici svůj vlastní tým elitních bojovníků, který mu pomůže dosáhnout všeho, po čem touží.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz