Díky náhledu do budoucnosti v sedmé sezóně Arrow jsme viděli na scéně nové herce, ty zahrnují například dospělou Miu (Katherine McNamara), dceru Olivera a Felicity, Connora Hawkeye (Joseph David-Jones), adoptivního syna Johna Diggla a Lyly Michaels, nebo také Williama Claytona (Ben Lewis), druhé dítě Olicity. Nyní můžeme oznámit, že jeden z nich byl oficiálně povýšen do osmé série!

 Josepha Davida-Jonese uvidíme oficiálně v následující osmé sérii Arrow! Tento herec ovšem nedebutoval poprvé v sedmé sezóně. Vzhled dospělého adoptivního syna Johna Diggla a Lyly Michaels jsme mohli poprvé spatřit v Legends of Tomorrow, konkrétně v epizodě S01E06 s názvem „Star City 2046“ (jedná se o budoucnost, kde převzal Star City syn Slada Wilsona).

FOTO: reprofoto YouTube

 To byl tedy Josephův první výlet v Arrowverse. Herec se vrátil do akce v sedmé sezóně Arrow, kdy celou sérii provázely tzv. flashforwardy (záblesky budoucnosti), kde je Connor Hawke adoptivní syn Johna Diggla a spolupracuje společně s Miou Smoak.

 A jak se zdá, Connor Hawke bude vystupovat v závěru seriálu poměrně hodně. Jak uvádí Deadline, David-Jones byl povýšen jako pravidelná role. Lze předpokládat, že to znamená, že se flashforwardy s společně s Miou Smoak vrátí, ale podrobnosti příběhu zatím nebyly odhaleny. S Krizí na nekonečnu Zemí je možné, že se moc velké propagace o poslední sezóně ani nedočkáme.

 Kromě jeho role v DC Arrow se Joseph David-Jones také objevil v hudebním dramatu Nashville, který byl ukončen minulý rok. V kinech mohou diváci rozpoznat herce pro jeho role ve filmech jako jsou: Divergence nebo Detroit.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz