V seriálu Arrow uvidíme opět Nyssu al Ghul, jelikož se její herečka Katrina Law vrátí na jednu epizodu do šesté série. Postava Nyssy se objevila poprvé ve 2. sérii a v mnoha dalších epizodách poté. Naposledy jsme ji ale mohli vidět na konci 5. série, kdy byla ponechána vlastnímu osudu.

Nyssa byla součástí skupiny hrdinů (a kdysi záporáků), kterou Oliver přivezl na Lian Yu, když bojoval s Prometheem aka Adrianem Chasem. Když na ostrově vybuchly desítky náloží, což byl Chaseův mistrovský plán, nebylo jasné, jestli Nyssa přežila. V prvním díle 6. série jsme se toho taky moc nedozvěděli. I když Slade Wilson zmínil, že dcera Ra’s al Ghula byla někde na ostrově, když se Oliver vrátil, mohl tím myslet jak Nyssu, tak i její starší sestru Talii. Teď se ale zdá, že měl na mysli samotnou Nyssu, která se vrátí do jedné „nezapomenutelné“ epizody.

Zdroj: screenrant.com

Web Variety ale uvedl, že se vrátí pouze na jednu epizodu, pokud se nerozhodne jinak. Čekat na ni ale dlouho nebudeme, protože se vrátí do 16. epizody 6. série s názvem „The Thanatos Guild“ (u nás v pátek 16. března).

Zajímavostí je, že název v překladu znamená „Sdružení Thanatose“, přičemž Thanatos spíše patří do světa MARVEL, kde je zlým dvojníkem Aquamana. Pravděpodobnější ale je, že jeho povaha bude spíše typická pro postavu z MARVEL než z DC Universe. Nyssa také není jediná, kdo se ještě v 6. sérii objeví. Už dříve jsme avizovali návrat Roye Harpera (Colton Haynes) a také jsme se opět setkali i s Deathstrokem. Jelikož se má Roy objevit těsně předtím, než se vrátí Nyssa, je pravděpodobné, že to spolu nějak souvisí.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz