Ještě neuběhl ani týden po zveřejnění finální epizody 7. série seriálu Arrow, a už jsou showrunneři, producenti a vedoucí společnosti CW bombardováni otázkami, jak to bude s Felicity v závěrečném dílu tohoto velkolepého dlouhého seriálu.

Už dlouhou dobu oblétává celým světem informace, že se postava Felicity, kterou od 1. série ztvárnila herečka Emily Bett Rickards, v poslední sérii Arrowa neobjeví. Očekávali jsme tedy závěr její dějové linky právě v poslední epizodě – a ten nám byl dopřán. Felicity se loučí s Oliverem a v roce 2049 se k němu vrací do multiversu (zkráceně řečeno, všichni jsme už tento díl určitě viděli a nemusíme znovu brečet).

Zdroj: http://www.greenarrowtv.com

No jo! Ale bez Felicity by to přece nebylo to správné zakončení! Vždyť je to postava, která nám byla představena hned na začátku, která společně s Oliverem a Johnem Digglem utvořila začátky Teamu Arrow a je to rovněž i Oliverova velká láska! Jaké by to bylo zakončení bez ní? Sám ředitel televizní stanice CW, Mark Pedowitz se k tomu vyjádřil takto:

„Emily byla v této show naprosto úžasná a věřím, že Beth Schwartz (showrunnerka 7. série) odvedla skvělou práci se zakončením její dějové linky. Pokud by však našla způsob jak získat tuto postavu zpět a dávalo by to smysl, byl bych nadšen. I přesto jsem spokojený, jak se s námi postava rozloučila.“

Nebylo by to poprvé, co by se tvůrci rozhodli vrátit postavy z předešlých sérií, jež měly již svoji dějovou linku uzavřenou, do poslední epizody seriálu. Podobně tomu bylo např. v seriálu Reign, Once Upon a Time či v britském Robinu Hoodovi. Bude se koncept opakovat i zde?

Zdroj: https://www.youtube.com

Viděli byste rádi Felicity v crossoveru Crisis on the Infinitive Earths, kterého se dočkáme na podzim tohoto roku? Nebo raději ne? Dejte nám vědět. 

Zdroj: www.tvguide.com

-reklama-